SGK-SSK Ve Bağkur'lunun Para İhtiyacı Son Buldu! 7000 TL ile 14000 TL Arasında Ödeme TC No'ya Göre

SGK-SSK Ve Bağkur'lunun Para İhtiyacı Son Buldu! 7000 TL ile 14000 TL Arasında Ödeme TC No'ya Göre
YAYIN TARİHİ: 18.12.2021 12:10:00

Şuan hemen paraya ihtiyacı olan SGK-SS ve Bağkur'lu emekliler için bomba kampanya geldi. Emekli olan vatandaşlar amacıyla 7000 TL ile 14000 TL arasında ödeme Haberi geldi. Emekliye son dakika haberi ile gereksinimi olan bireylerin nakit olanağı çözülecek.

SGK-SSK Ve Bağkur'lunun Para İhtiyacı Son Buldu! 7000 TL ile 14000 TL Arasında Ödeme TC No'ya Göre... 14000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ya da 10 maaş kredisi vatandaşların hizmetine girdi. Emekli olmanız halinde rastgele bir müracaat amacıyla koşul gerekmiyor. Emekli maaşını hesabınızın üzerinden alacağınız 14000 TL nakit kredi kampanyasında müracaat yapan emekliler ihtiyaç sahibi olması halinde hemen onay alabilir. Emekli vatandaşlar bağlamında oluşturulan yeni kampanyalar oldukça ilgi görüyor. Bu kampanyalara kamu bankaları ve özel bankalar da kaynak oldu. Emekli maaş hesabınıza t.c. kimlik numaranız ile yatırabileceğiniz 14000 TL ödemelerde ihtiyaç kredisi kullanırsanız geri ödemelerini 36 ay vadeye kadar yapar iken nakit avans limiti kullanırsanız ise 24 ay vadeye kadar geri ödemesini yapacaksınız. Emekli olan vatandaşlar müracaat yaptıktan 3 dakika sonra neticesi öğrenebilecek ve acil ihtiyacınız olması halinde hafta sonu olsa bile nakit imkanından faydalanabilir.VAKIFBANK 

Vakıfbank üzerinden emekli olan vatandaşlara verilebilecek olan yeni nakit kampanyasında 7.000 ve 14.000 TL kullanmak isteyen vatandaşlar mobil program üzerinden süratli bir şekilde müracaat yapabiliyor. Vakıfbank nakit ihtiyacı için ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız 14000 TL'ye kadar anında verilebilir.  Bankadan 36 ay vadeli düşük faizli emekli amacıyla verdiği destek Kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Emekli maaşını Ziraat bankası'na taşıyarak bu bankanın başka kampanyalarından daha yararlanabiliyorsunuz. 
HALKBANK 

Halkbank, resmen yaptığı duyuru sonrasında eş güdümlü emekli olan vatandaşlara 14.000 TL'ye kadar ödeme gerçekletireceğini açıkladı. Halkbank'ın mobil programı olan Halkbank programı üzerinden gerçekleştireceğiniz kredisi müracaatı ile eş güdümlü sizlere belirti edilen şartlar dahilinde süratli bir şekilde Kredi neticesi verilebilecek. Emekli olan vatandaşlar Halkbank programı üzerinden müracaat yapılabilir neticesinde anında öğrenebilir.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER