SGK-SSK ve Bağkur'lunun Bankamatik Kartına 4000 TL - 9000 TL Ödeme Yapılıyor, Bugün Başladı

SGK-SSK ve Bağkur'lunun Bankamatik Kartına 4000 TL - 9000 TL Ödeme Yapılıyor, Bugün Başladı
YAYIN TARİHİ: 5.02.2022 12:06:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan vatandaşlara bankamatik kartına 4000 TL ile 9000 TL ödeme gerçekleştireceği haberi geldi. Son dakika kampanyasında, emekli olan vatandaşlar kendi banka hesap numaraları üzerinden 4000 TL ile on bin TL arasında ödeme alacak.

Emekli olan vatandaşlara, bankaların yapmış oldukları kampanyalar devam ediyor. Emekli olan vatandaşlar, 4000 TL ve 9000 TL arasında ödeme alabilmek istiyorsa, banka şubelerine gitmeden de müracaat yapabiliyor. Emekli olan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada 4000 TL ile on bin TL arasında ödeme verilmektedir. Emekli olan şahıslar amacıyla verilebilecek olan bu ödemelerde banka, bireylerin hesap numaraları üzerinden ve kimlik numaraları üzerinden detaylı bir şekilde arama yapılarak onay alınabilir. Sizlerde emekli maaşı alıyorsanız ve acil para ihtiyacınızın olması halinde emekli maaşınız üzerinden anında ödeme alabilirsiniz.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

Vakıfbank  


Vakıfbank  üstünden emekli maaşı alan vatandaşlar, 4000 TL ve 9000 TL arasındaki nakit imkanından faydalanabiliyor. Vakıfbank , emekli maaşı almış olduğunuz hesap üstünden alacağınız internet bankacılığı parolası ile eş güdümlü banka şubelerine gitmeden mobil program üstünden kredi müracaatı yapabilirsiniz. Vakıfbank şubelerinden ya da Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası üstünden de yedigün yirmidört saat müracaat yapabiliyorsunuz. Vakıfbank , gereksinim kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız bu 9000 TL üstünde prosedür yapacak olan emekliler emekli maaşı, bu bankada olması halinde maaşın 20 katına kadar kredi kullanabilir. 


Şekerbank 


Şekerbank bağlamından kredi almak isteyen SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler, emekli maaşı, bu banka üstünde ise Şekerbank, mobil programı ile anında müracaat yapabiliyor. Şekerbank, Mobile programına giriş yapabilmeniz amacıyla banka üstünden internet parolası almanız gerekmektedir. Şekerbank'ın yapmış bulunduğu bu kampanya haricinde ilaveten SMS ile müracaat yaparak da hem nakit olanağından faydalanabilirsiniz. 

TEB Bank 


TEB bağlamında emekli olan vatandaşlar, 9000 TL'ye kadar acil destek nakit kredi kampanyasından hemen yararlanabilirler. TEB, emekli maaş alan müşteriler en yakın banka şubesine giderek ya da bankaların resmi internet sitesine girerek buradan müracaat yapabilir. TEB internet bankacılığı üzerinden müracaat yapacak olan kişiler, 7 gün 24 saat, banka üzerinden kredi müracaatı yapabilir, onay almaları halinde hesaba anında para yatırabilir. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR