SGK-SSK Ve Bağkur'lu Emekliye Acil Kodla Duyuruldu! 6.000 TL Banka Hesaplarına Yatmaya Başladı

SGK-SSK Ve Bağkur'lu Emekliye Acil Kodla Duyuruldu! 6.000 TL Banka Hesaplarına Yatmaya Başladı
YAYIN TARİHİ: 2.02.2022 16:38:00

Emekli olan vatandaşlara acil 6.000 TL'ye kadar ödeme banka hesaplarına yatmaya devam ediyor. 6000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ve bu kredi koşulsuz olarak hesaba yatar. Emekli olan vatandaşlar şayet acil paraya gereksinimleri varsa ve bankalardan kredi alabilmek istiyorlarsa yüksek limitli kredi alabilmek yerine düşük limitli ve anında kullanabilecekleri kredi kampanyalarına müracaat yapabilecek.

Vakıfbank bağlamında başlatılan Bu kampanyada başka kamu bankaları ve özel bankalarda süratli bir şekilde vatandaşlara onay vermektedir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

Vakıfbank 6000 TL emekli ödemesi


Vakıfbank üzerinden 6.000 TL'ye kadar emekli ödemesi alabiliyorsunuz. Vakıfbank üzerinden 6.000 TL'ye kadar emekli ödemesi alabilmek amacıyla bu bankadan emekli maaşı almanız ve emekli maaşımız hesabı üzerinden internet bankacılığı parolası almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı parolası aldıktan sonra kredi müracaatını mobil program üzerinden yaparak banka şubelerine gitmeden kredi kullanabilirsiniz. 

Halkbank 6000 TL ödeme


Halkbank üzerinden emekli maaşı alan müşteriler internet parolası ile Halkbank mobil uygulamasına girerek 6000 TL kredi müracaatı ya da 6000 TL nakit avans müracaatı yapabilir. 6000 TL SGK ve Bağkur'lu olarak kredi kullanacaksınız 36 ay vadeye kadar sizlere Kredi olanağı yayınlayan Halkbank kendi bankası'ndan maaş alan emeklilere kredi notu tabanda olsa bile kredi onayı verilir. Size en yakın Halkbank şubesinden ya da Halkbank şubelerine gitmeden Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden müracaat yapabilirsiniz. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR