Şeyma’dan tehdit ‘hakkında her şeyi ifşa ederim' Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı kanlı bıçaklı oldu!

Şeyma’dan tehdit ‘hakkında her şeyi ifşa ederim' Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı kanlı bıçaklı oldu!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:55:00

​Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı kanlı bıçaklı oldu! Şeyma’dan tehdit ‘hakkında her şeyi ifşa ederim'... Henüz Aydın Üniversitesi’nde öğrenciyken Acun Ilıcalı’yla yolu kesişen Şeyma Subaşı bugünlere gelmeyi kafasına zaten koymuştu. 2008 yılında Miss Turkey’e katılan Şeyma Subaşı sonrasında ‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programına katılmış ve burada Acun Ilıcalı’yla yakınlaşmaya başlamıştı. Sonrasında soluğu yine bir Acun Ilıcalı yapımı olan ‘Yok Böyle Dans’ta alan Şeyma Subaşı burada kostüm tasarımcılığı görevini üstlenmişti. Tabi bu sıralarda çoktan kalbini Acun Ilıcalı’ya kaptırmıştı bile

Acun Ilıcalı, bir defilede tanıştığı Şeyma adlı genç kızla yasak aşk yaşayıp, çocuk sahibi olduğunda henüz o dönem Zeynep Ilıcalı olan, Zeynep Yılmaz’la evliydi. Ve o gün bugündür Şeyma Subaşı, attığı her adımla hayatlarımızda. Öncesinde yıllarca birlikte olan Şeyma Subaşı, resmi olarak 2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı’yla evli kalmıştı. Tüm maddi ihtiyaçları Acun Ilıcalı tarafından karşılandığı bilinen Şeyma Subaşı öyle bir video yayınladı ki, izleyenler tarafından ‘Şeyma, Acun’u tehdit ediyor galiba’ olarak yorumlandı. İşte günün magazin skandalının tüm detayları…

Onların ilk tanışması aslında Şeyma Subaşı’nın okuduğu okulda Acun Ilıcalı’nın ödül törenine gelmesiyle oldu. Orada Şeyma Subaşı’yı gözüne kestiren Acun Ilıcalı sonrasında Var Mısın Yok Musun’a davet ettirdi genç Şeyma’yı. Yani kısacası Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın birlikteliği 2009 yılında başladı ve boşandıkları yıl olan 2018’e kadar sürdü. Çiftin bu evliliğinden Melisa adında bir kızları oldu.

Boşandıklarında her şey güllük gülistanlıkken, geçtiğimiz günlerde Melisa’nın doğum gününde Acun Ilıcalı’nın paylaştığı fotoğraftaki not kafaları karıştırmıştı. Acun Ilıcalı, küçük kızı Melisa’yla yaptığı paylaşıma ‘hep böyle kal. Ablalarını örnek al’ notunu düşmüş ve iki ebeveyn arasında soğuk rüzgarlar estiğini gözler önüne sermişti. Şeyma Subaşı bugüne kadar bu konu hakkında sessiz kalmıştı. Ta ki son paylaşımına kadar.

Şeyma Subaşı, Miami’ye yerleşti. Kızı Melisa ise babasıyla Türkiye’de yaşıyor, tatillerde annesiyle görüşüyor. Şeyma Subaşı devamlı olarak kızından uzak olması nedeniyle eleştiri oklarının hedefindeydi. Ve Şeyma Subaşı sonunda sessizliğini bozdu. Şeyma Subaşı’nın zehir zemberek sözleri, Acun Ilıcalı’ya tehdit olarak yorumlandı. Çünkü milyonlarca takipçisi olan Instagram hesabında daha önce Acun Ilıcalı’yla olan bağına dair herhangi bir yorum yapmayan Şeyma Subaşı’nın söyledikleri adeta ‘bunları burada söyleyebiliyorsam, başka şeyleri de söylerim’ mesajı gibiydi.


Şeyma Subaşı önce "Melisa 8 sene önce Miami de doğdu. O zaman neden annesinin bir tanecik meleği Melisa Miami'de annesi ile beraber yaşayamasın. (Gerçekten derine inince tabi ki de nedenini biliyorum ama) Kararı tek başına veremiyorsun işte" paylaşımı yaptı. Sonra da hızını alamadı ve bir video serisi yayınladı.Kızının velayetini elinde bulunduran Acun Ilıcalı’ya gönderme yapan Şeyma Subaşı şu ifadeleri kullandı:
"Her evladın yeri annesinin yanıdır. Seçimlerinden dolayı ait olduğu yerde yaşıyorsa anne, kızı da yanında yaşamalıdır. Olayların derinine inince bir kaç saat daha anlatmak gerekir gerek yok. Melisa bence de benim yanıma gelmeli. Miami'de burada okula gidebilir. Kızımı pozitif ve mutlu büyütebilirim. Ben burada aile kurmayı tercih ediyorsam benim kızım da benim yanımda olmalı, benimle yaşamalı."

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER