Şeyma Subaşı Sıfır Utanmayla Uzun Uzun Öpüştü Paylaştı! Ayaklı Bankamatiğe İlan-I Aşk! Acun Ilıcalı

Şeyma Subaşı Sıfır Utanmayla Uzun Uzun Öpüştü Paylaştı! Ayaklı Bankamatiğe İlan-I Aşk! Acun Ilıcalı
YAYIN TARİHİ: 3.01.2022 12:36:00

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yle ile öyle bir video paylaştı ki, bu kez işin pestilini çıkardı. Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olarak şöhrete kavuşan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan sonra hayli hareketli bir hayat sürüyor. Şimdilerde sevgilisi Meedo ile bir dargın bir barışık ilişkisini yürüten Şeyma Subaşı son olarak ‘büyük aşkıyla’ yılbaşı videosu paylaştı. Şeyma Subaşı ve sevgilisinin uzun uzun öpüştüğü video sosyal medyada tepki topladı.

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yle ile öyle bir video paylaştı ki, bu kez işin pestilini çıkardı. Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olarak şöhrete kavuşan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan sonra hayli hareketli bir hayat sürüyor. Şimdilerde sevgilisi Meedo ile bir dargın bir barışık ilişkisini yürüten Şeyma Subaşı son olarak ‘büyük aşkıyla’ yılbaşı videosu paylaştı.

Şeyma Subaşı ve sevgilisinin uzun uzun öpüştüğü video sosyal medyada tepki topladı. 
Acun Ilıcalı’yla üniversite yıllarında bir defilede karşılaşan, sonrasında Var Mısın Yok Musun adlı programa katılan Şeyma Subaşı’nın hayatı yine Acun Ilıcalı sayesinde değişti. Sonrasında o dönem Zeynep Yılmaz ile evli olan Acun Ilıcalı’yla aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, 2013 yılında Melisa Ilıcalı’yı kucağına aldı. Acun Ilıcalı ile de 2017 yılında hayatını birleştirdi. Ancak çiftin evliliği sadece 1 yıl sürdü. 2018 yılında Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nı sonrasında kimse tutamadı.
Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı’nın bu ilişkisi uzun sürmedi. Ardından Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’yle aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın bu ilişkisi ise magazin basınına defalarca farklı gündemlerle yansıdı. Hamili kalan sonra bebeğini kaybeden, Meedo’sundan ayrılıp, Acun Ilıcalı’nın evine yerleşen Şeyma Subaşı şu sıralar yine Meedo’suyla birlikte.

2022’ye de beraber giren çiftin uzun uzun öpüştükleri video ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Öpüştükleri videonun yanı sıra Meddo’suna aşkını da ilan eden Şeyma Subaşı "Sana aşığım! Biliyorum ben hiç kimseyim, ama ben her şeyim! Seni görüyorum, seni derinden hissediyorum, sana sarılıyorum... Sadece 'yeni yılın kutlu olsun'dan çok daha fazlası... Herkesin kendi gerçek değerini anlamasını diliyorum... Ve çok daha fazlasını." ifadelerini kullandı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER