Şeyma Subaşı Bunu Da Yaptı Donsuz Paylaştı Anadan Üryan ‘Ferrari’n Olsa Üzerini Örter Miydin’ Kurnaz

Şeyma Subaşı Bunu Da Yaptı Donsuz Paylaştı Anadan Üryan ‘Ferrari’n Olsa Üzerini Örter Miydin’ Kurnaz
YAYIN TARİHİ: 8.01.2022 12:00:00

Türkiye’nin Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olarak tanıdığı Şeyma Subaşı için köprünün altından çok sular aktı. Acun Ilıcalı ile olan evliliğini sonlandırdıktan sonra hem aşk hem de özel hayatında hız kesmeyen Şeyma Subaşı, bitmek bilmeyen ömür boyu tatilinden paylaşımlar yaparak, sosyal medyada adından söz ettiriyor. Şeyma Subaşı şu sıralar Tulum’da. Oradan paylaşımlar yapmayı ihmal etmeyen Şeyma Subaşı’nın iç çamaşırsız paylaşım olay oldu.

Acun Ilıcalı’yla tanıştıktan sonra hayatı değişen Şeyma Subaşı şimdilerde pek bir iş yapmadan yaşayıp gidiyor. Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra pek isimle adı aşk dedikodularına karışan ama bilinen sadece iki ilişki yaşayan Şeyma Subaşı’nın bu ilişkilerinden biri DJ Guido Senia ileydi. Diğeri ise Mısırlı bir milyarder olduğunu iddia ettiği ancak bazı çevrelerce dolandırıcı olduğu söylenen Mohammed Alsaloussi. Son yıllarda hayatını sosyal medya fenomeni olarak sürdüren Şeyma Subaşı aynı zamanda bitmek bilmeyen tatiline de devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentine yerleşen Şeyma Subaşı’ya burası da yetmedi ve soluğu Tulum’da aldı. Deniz, kum, güneşin tadını çıkaran Şeyma Subaşı buradan yaptığı paylaşımlarında bir yenisini ekledi ama ne eklemek. Tulum’da ‘tatilin’ tadını çıkaran Şeyma Subaşı buradan iç çamaşırsız bir poz paylaşınca ortalık karıştı.

Bu iç çamaşırsız poza bir de derin bir bacak dekoltesi eklenince görenlerin ağzı açık kaldı. Sosyal medya fenomeni Meriç Keskin ‘donsuz nasıl gezersin abi ya, dünyanın binbir türlü hali var’ diye Subaşı’yı diline doladı. Bir sosyal medya kullanıcının ‘Ferrari’n olsa üzerine örter miydin?’ yorumu da kısa sürede viral oldu. İşte Şeyma Subaşı’nın o pozları.


 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR