Şevval Şahin Gelen Yorumlara Sessiz Kalmadı: Sizin Saçma Yorumlarınızdan Bıktım…

Şevval Şahin Gelen Yorumlara Sessiz Kalmadı: Sizin Saçma Yorumlarınızdan Bıktım…
YAYIN TARİHİ: 26.04.2021 13:38:00

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, zayıflığı hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi: Size anormal geldiği için kilo almayacağım. Saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım...

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile yazı Türkiye'de geçiren Şevval Şahin, yaptığı açıklamalar ve koronavirüse rağmen katıldığı partilerle tepki alınca Londra'ya gitmiş; buradan bir hafta sonra da Maimi'ye ve Endonezya'ya geçmişti. Aylarca Endonezya’nın Bali adasında denizin güneşin tadını çıkaran ikili kısa süre önce İstanbul’a dönmüştü.

Paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Şevval Şahin, önceki gün objektif karşısına geçti. Kahverengi taytı ve siyah deri ceketi ile poz veren Şahin, yeni fotoğraflarını, "Mükemmel pazar' diyebiliriz" notuyla paylaştı.
22 yaşındaki ünlü model, paylaştığı son karelerle sosyal medyada tartışma konusu oldu. Takipçileri Şahin'in çok zayıf olduğuna ve bacak boyuna dikkat çekti. Kullanıcılar, ünlü modele, "Biraz kilo al, aşırı zayıf görünüyorsun" şeklinde yorumlarda bulundu.

“HANGİ KİLODA MUTLUYSANIZ ÖYLE OLUN”

Zayıflığı hakkında yapılan ağır eleştirilere yanıt veren Şevval Şahin, konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunarak şu sözlere yer verdi:

"Hayır, size anormal geldiği için kilo almayacağım. Sizin saçma yorumlarınız ve mesajlarınızdan bir tık bıktım diyebilirim. Yorum silip, block etmekten (engellemek) de çok sıkıldım. Siz hangi kiloda mutluysanız öyle olun, başkalarının kilosuna karışmak ne? Sanki sosyal medyada ideal güzellik kavramı yokmuş gibi bir de kadınlardan hala body shaming (vücudu aşağılama),cyber bullying (siber zorbalık) görmek çok üzücü. Hem equality (eşitlik) diyorsunuz hem de Instagram'da popüler hesapları yargılamaktan çekinmiyorsunuz. Yazık! Ayrıca ben aşırı uzun, ince bacaklarımı çok seviyorum. Beni Şevval yapan da size göre anormal olan vücudum. Yes I'm an Avatar. I love it. (Avatar’ım, bunu seviyorum) Tabii ki her zaman pozitif mesaj atanları da görüyorum. Hep unuttuğumu, görmediğimi sanmayın." 
“GERÇEKTEN SİZE NE…”


Şahin, daha önce de kilo eleştirilerine, "Bazı yorumları okuyorum ve hayretler içindeyim gerçekten. Bunları nasıl mantıklı bulup, yazabiliyorsunuz anlamıyorum. Yok 'Yakıştı mı?', yok 'Vücudunu sergilemekten ne anlıyorsun?'... Size ne! Gerçekten size ne... Bali'deyim, yazlık bir yerdeyim. Ajansım için bikinili fotoğraf çekimi yaptım. Daha da çok yapacağım.

Kışlık görünümlerle mi Bali'de fotoğraf çekimi yapayım? Sevmiyorsanız, yanlış buluyorsanız profilimde ne işiniz var? Fitim, böyle sağlıklı hissediyorum. Benim vücudum böyle, istesem de zaten kilo alamam. Kilo almayacağım." Cevabını vermişti.

"İSTESEM DE KİLO ALAMIYORUM"

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikte Bebek'te görüntülenen Şahin, "İstesem de kilo alamıyorum arkadaşlar. Benim bünyem belli, ben kendimi böyle seviyorum. Kilo alma gibi amacım yok" demişti.

ÇOCUK OLMADIKÇA EVLİLİĞE GEREK YOK"


Muhabirlerin "evlilik" soruları karşısında Yiğit Marcus Aral, "Zaten beraber yaşıyoruz ama çocuk olmadıkça bence evliliğe çok fazla gerek yok. Sonuçta ciddiyiz. Kafada anlaştıktan sonra kağıtta bir imzanın nedeni yok" şeklinde konuşmuştu.
Şevval Şahin ise, "Arkadaşlar ben 21 yaşındayım. Hayatta öyle şeyler düşünmem şu an, yok" açıklamasını yapmıştı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR