Sevgilisi Oğuzhan Koç ağzı açık izliyor! Yediğini içtiğini sayıyor Demet Özdemir kuruş koklatmıyor!

Sevgilisi Oğuzhan Koç ağzı açık izliyor! Yediğini içtiğini sayıyor Demet Özdemir kuruş koklatmıyor!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:16:00

​Yediğini içtiğini sayıyor Demet Özdemir kuruş koklatmıyor! Sevgilisi Oğuzhan Koç ağzı açık izliyor... Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra kendisini ekranda göremediğimiz Demet Özdemir şimdilerde yer aldığı reklamlardan aldığı ücretlerle, paraya para demiyor desek yeridir. Kariyerine dansçı olarak başlayan Demet Özdemir bugünlere tırnaklarıyla kazıya kazıya geldi. Kliplerde dans eden Demet Özdemir sonrasında, Türkiye’nin köklü basketbol takımlarından Anadolu Efes’te de dansçılık yaptı.

Sevgilisi Oğuzhan Koç ağzı açık izliyor! Yediğini içtiğini sayıyor Demet Özdemir kuruş koklatmıyor! Reklamlar, diziler, filmler derken Demet Özdemir son yılların adından en çok söz ettiren isimlerinden biri oldu. Özellikle dizilerinin yurt dışında yayınlanmaya başlamasıyla şöhretine şöhret katan Demet Özdemir şimdilerde de bir kozmetik firmasının yüzü olarak göze çarpıyor. Attığı her adımdan para kazanan Demet Özdemir öyle bir açıklama yaptı ki ‘pes Demet cebinde de akrep varmış’ dedirten cinsten. İşte Demet Özdemir’in olay yaratan o açıklaması. 

Sonrasında kendisini dizilere ve yan rollere atan Demet Özdemir bu süre zarfında pek çok estetik operasyon geçirerek de kendisine yeni bir yüz yarattı. Çilek Kokusu, Erkenci Kış, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizileri yurt dışında da yayınlanmaya başlayınca Demet Özdemir artık tutulamaz hale geldi. Tabi Demet Özdemir’in kariyerindeki kırılma noktasının Erkenci Kuş olduğunu hatırlatmakta fayda var.

15 milyona yakın takipçili Instagram hesabında ne paylaştıysa olan olan Demet Özdemir şimdilerde bir kozmetik firmasının marka yüzü. Geçtiğimiz günlerde de bu markanın lansmanına katıldı Demet Özdemir. Güzelliği ve zerafetiyle beğeni toplayan Demet Özdemir hakkında yine bu lansmanda estetik iddiaları ortaya atılmış ama yakın arkadaşı Mert Vidinli ‘kötü ışık’ demişti. Demet Özdemir, aynı lansmanda yaptığı açıklamalarla gündemde şimdi.


Her giydiği çok konuşulan Demet Özdemir önce ayakkabı ve çantaya çok para harcadığını itiraf etti. Sonra da bakın neler söyledi ‘Marka takıntım yok. Birbirine uyan şeyleri giyiyorum. Tabii ki de indirimleri takip ediyorum. Kolay para kazanmıyoruz sonuçta.’ Demet Özdemir’in bu açıklamaları sonrasında sosyal medyada yorumlar yağdı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı ‘cebinde akrep mi var Demet?’, ‘Allah Oğuzhan Koç’a sabır versin’ gibi yorumlarda bulundu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER