Sette Rahatsızlanan Hazal Kaya: Bütün Hastanelerin Acilleri Dolu

Sette Rahatsızlanan Hazal Kaya: Bütün Hastanelerin Acilleri Dolu
YAYIN TARİHİ: 13.04.2021 10:06:00

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, koronavirüsü atlattıktan sonra tansiyon sıkıntısı yaşadığını,sette rahatsızlandığı için hastaneye götürülmek istendiğini fakat acil serviste yer bulamadıklarını takipçileriyle paylaştı:Benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak!

Geçtiğimiz haftalarda korona virüsüne yakalanan Hazal Kaya, evde gördüğü tedavi sonrası virüsü yenerek setlere geri döndü. Ancak virüsten sonra tansiyon sıkıntısı yaşayan Kaya, sette fenalaşınca hastaneye kaldırılmak istendi. Artan vakaların ardından hiçbir hastanede yer bulamayan oyuncu, yaşadığı zorlukları sosyal medya hesabından paylaştı.

“HASTANELERİN ACİLLERİ DOLU”


Instagram hesabından yaşadığı zorlu anı paylaşan Kaya, şu ifadelere yer verdi:

“Covid sonrası tansiyonumla ilgili bir takım sıkıntılar yaşıyorum. Setteki paramedik arkadaşlar eko çekilmesi için acile götürmek istediler beni ama bütün hastanelerin acilleri dolu. 112 ile hastaneler arasında tuhaf ve anlaşılmaz bir iletişim problemi var. Ben eve dönebilecek durumda olduğum için şanslıyım ancak benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak hal buyken bilemiyorum…Gerçekten çok zor.”

“AĞIR BİR GRİP GİBİ GEÇİRİYORUM”

Mart ayının son günlerinde koronavirüse yakalanan Hazal Kaya, sağlık durumunu merak eden hayranları için çektiği videoda şunları söylemişti:

“Haberler maalesef doğru. Ben çok hassas ve dikkatli biri olmama rağmen bütün set çok dikkatli davranmasına rağmen Covid oldum. Ayakta geçiriyorum, kendimi izole ettim. Ağır bir grip gibi geçiriyorum. Geçmiş olsun mesajlarınız için teşekkür ederim gayet iyiyim.”

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER