Serel Yereli hem göğsünü hem kasığını sergiledi ‘olsa da yesek’ Serel Yereli soyunmaya...

Serel Yereli hem göğsünü hem kasığını sergiledi ‘olsa da yesek’ Serel Yereli soyunmaya...
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 20:13:00

Türkiye’de hiçbir iş yapmayıp, adından bolca söz ettiren nadir isimlerden biri Serel Yereli. Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı Alara karakteriyle şöhrete kavuşan Serel Yereli sonrasında güzel sesini kullanıp, müzik kariyerine devam etme kararı almıştı. Ankara anlaşmasıyla Londra’ya yerleşti. Şimdilerde Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Yereli yine yaptı yapacağını. İşte Yereli’nin o pozları…

25 yaşındaki Serel Yereli Bodrum Masalı adlı diziyle ünlü oldu. Sonrasında bir daha oyunculuk yapmayan Serel Yereli, şansını müzikten yana değerlendirmek için kolları sıvadı. Geçen yıl Ankara Anlaşması ile İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşen Serel Yereli, orada hem müzik çalışmalarına hem de müzik eğitimine devam ediyor. Türkiye’de herhangi bir çalışması olmayan, Londra’da bazı mekanlarda sahne alan ve ara sıra single çıkaran Serel Yereli, Instagram’da ise fırtınalara estiriyor. Sık sık cesur pozlar paylaşan Serel Yereli, bu pozlarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz aylarda İzmir’de yaşayan ailesinin yanına gelen Serel Yereli ‘orada çok rahatım, biz orada rahat rahat soyunuyoruz kimse de bir şey demiyor’ sözleriyle olay yaratmıştı.

Yereli, iddialı sözlerine iddialı paylaşımlarını ekliyor. Yereli son olarak çıt çıtlı bodysiyle paylaştı. Hem kasık hem göğüs dekoltesi veren Serel Yereli fotoğrafına ‘çantamda acı sos var’ notunu düştü. Serel Yereli’nin bu pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Yorumlar arasındaysa ‘nasıl bu kadar kusursuz olabiliyorsun?’, ‘Çok güzelsin’, ‘olsa da yesek o acı sostan’ gibi yorumlar bulunuyor. İşte Serel Yereli’nin o pozları: 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER