Serdar Ortaç öldü mü Serdar Ortaç yaşıyor mu eller ayaklar titredi! 'Serdar ne olur ses ver'

Serdar Ortaç öldü mü Serdar Ortaç yaşıyor mu eller ayaklar titredi! 'Serdar ne olur ses ver'
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 10:18:00

​Serdar Ortaç yaşıyor mu eller ayaklar titredi! Serdar Ortaç öldü mü ortalık kaynıyor neler oluyor?... Yaz denince akla ilk gelen isimlerden biri olan, bazı müzik eleştirmenleri tarafından Türkiye’deki pop müziğin standartlarını belirleyen isimlerden biri olarak seçilen Serdar Ortaç son dönemlerde sıkça sosyal medya paylaşımları ve ilginç açıklamalarıyla adından söz ettiriyordu. Hatta bazı paylaşımları sosyal medyada mizah unsuru bile olmuştu. Ne olduysa sosyal medyanın başının altından çıktı ve Serdar Ortaç’ın öldüğü iddia edildi. Peki Serdar Ortaç öldü mü? Saklanıyor mu? Neler oluyor?

MS hastalığıyla boğuşan 51 yaşındaki ünlü şarkıcı Serdar Ortaç hakkında kahreden iddia. Ms hastası olan ve koronavirüs atlatan Serdar Ortaç, son dönemlerde oldukça ses getiren sosyal medya paylaşımlarına ve açıklamalara imzasını atarak magazin gündeminde kendisine yer buluyor. Ancak Serdar Ortaç hakkında bugün sosyal medyada öyle bir iddia ortaya atıldı ki hem herkes Serdar Ortaç yaşıyor mu diye merak etmeye başladı. O haber hastalıkla boğuşan Serdar Ortaç’ın öldüğü haberi. Peki Serdar Ortaç öldü mü? Son sağlık durumu ne? İşte kahreden haberin detayları…


Daha önce de hakkında öldüğüne dair haberler çıkan Serdar Ortaç yine aynı haberlerle gündem. Bir süre önce ‘Serdar Ortaç kalp krizinden hayatını kaybetti’ haberi dalga dalga yayılmıştı. Bu haber doğru mu değil mi merak edilirken Serdar Ortaç çıkıp açıklamasını yapmış, haberlerin yalan olduğunu ve sağlığının da yerinde olduğunu söylemiş, yüreklere su serpmişti. Gelin görün ki aynı iddialara yine gündemde.


Saatler önce sosyal medyada bir kullanıcının attığı bir tweet olay oldu. Tweette ‘Serdar Ortaç yine koronavirüse yakalandı ve hayatını kaybetti’ deniyordu. Bu haber kısa sürede yayıldı sosyal medyada ama ilkinden damgalı olan konuya kimse pek aldırış etmeyince o kullanıcı tweetini sildi. Peki Serdar Ortaç’ın son durumu ne?

Serdar Ortaç, peş peşe paylaşımlarıyla gayet sağlıklı olduğunu gösterdi herkese ve yine yüreklere su serpti. Serdar Ortaç geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanmıştı. İki doz aşısını da olan ünlü şarkıcı, sağlık durumuyla ilgili açıklama yapmıştı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER