Selin Ciğerci sevgilisiyle el ele yakalandı eski eş Gökhan Çıra 'o kahpeye söyleyin' diye başladı...

Selin Ciğerci sevgilisiyle el ele yakalandı eski eş Gökhan Çıra 'o kahpeye söyleyin' diye başladı...
YAYIN TARİHİ: 23.11.2021 09:56:00

​Selin Ciğerci sevgilisiyle el ele yakalandı eski eş Gökhan Çıra 'o kahpeye söyleyin' diye başladı... Sosyal medya ünlüsü Selin Ciğerci gündemden düşmemeye devam ediyor. Bebek Okan olarak ünlenen Selin Ciğerci, 2017 yılında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmişti. Sonrasında da futbolcu Gökhan Çıra'yla hayatını birleştirmişti. Fakat büyük aşkla evlenen ikilinin aşkı başladığı gibi bitmedi...

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme operasyonuyla şöhrete kavuşan Selin Ciğerci, sonrasında futbolcu Gökhan Çıra'yla yaptığı evlilikle gündeme oturmuştu. Tabi bu büyük aşk başladığı gibi sürpriz bir şekilde son buldu. Selin Ciğerci ve eski eşi sürpriz bir şekilde boşandı. Boşanmadan kısa bir süre sonra Selin Ciğerci'nin adı basketbolcu Metecan Birsen'le anıldı. Ancak ikili reddetti. Ve şimdi Ciğerci'nin Birsen'le yakalandığı iddia ediliyor. Bu haberlerin ardından Gökhan Çıra delirdi.

Babası ünlü bir hazır giyim markasının sahibi olan Selin Ciğerci'nin evliliği de cinsiyet değiştirme operasyonu da çok konuşulmuştu. Ciğerci tüm bunlara aldırmadı ve büyük bir aşkla Gökhan Çıra'yla evlendi. 2019 yılında evlenen çift görkemli bir düğün töreni düzenledi. Hatta Selin Ciğerci'nin nikah şahidi yakın arkadaşı Demet Akalın'dı. Ancak yıldırım gibi başlayan ve evlilikle tamamlanan aşk yıldırım gibi bitti.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan şoke eden ayrılık haberi geçtiğimiz eylül ayından geldi. Ayrılacaklarını duyuran Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci 10 Eylül 2021 tarihinde boşandı. Çift ilişkilerinin bittiğini ancak arkadaşlıklarının baki olduğunu, iş ilişkilerinin de devam edeceğini açıklayarak basına dostça ayrılık imajını çizdi. Sonrasında her ikisinin de adı aşk haberlerine karıştı tabi.

Önce Selin Ciğerci'nin bir basketbolcuyla aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Selin Ciğerci bu iddiaları doğruladı ve kimliğini şimdilik açıklamak istemediğini söyledi. Ancak dedikodu kazanı kaynamaya başlamıştı bile. Çok geçmeden Selin Ciğerci'nin Fenerbahçe'de forma giyen genç basketbolcu Metecan James Birsen'le aşk yaşadığı iddiaları kulaktan kulağa gezmeye başladı. Metecan Birsen Instagram'ından jet hızıyla bir yalanlama yayınladı. Selin Ciğerci de görüştüğü ismin o olmadığını açıkladı açıklamasına ama önceki gün yeni aşkıya yakalanan Selin Ciğerci'nin yanındaki kişinin Metecan Birsen olduğu iddia edildi. 

GÖKHAN ÇIRA KÜPLERE BİNDİ
Selin Ciğerci'nin yeni sevgilisiyle yakalanmasının ardından eski eş Gökhan Çıra cellalendi. Önce Selin Ciğerci'yle iş ilişkilerini sonlandırdığını açıklayan Gökhan Çıra sonra hızını alamadı ve kimisi küfürlü olmak üzere imali paylaşımlar yapmaya başladı. Bu açıklamadan kısa bir süre sonra bir paylaşım daha yapan Gökhan Çıra "O kahpeye söyleyin gemileri yaktım" şarkısıyla gönderme yaptı" Yetmedi onun üzerine bir paylaşım daha yaparak kafaları iyiden iyiye karıştırdı. İşte o paylaşımlar...


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER