Şekerbank emekliye 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi veriyor

Şekerbank emekliye 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi veriyor
YAYIN TARİHİ: 10.09.2021 12:18:00

Şekerbank emekliye 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi veriyor. Bankadan yapılan açıklama ile son dakika haberi duyuruldu. İşte detaylar...

Şekerbank emekliye 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi veriyor. Şekerbank üzerinden ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanmak isteyen emekliler 36 ay vadeye kadar bu kredileri istedikleri zaman alabilecekler. Şekerbank son dakika kampanyası olarak yapmış olduğu bu Kredi kampanyasına sadece emekli olan müşterilerine vereceğini duyurdu. Emekli olan müşteriler belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilir onaylanan tutar kadar kredilerini de hemen kendi hesaplarına atabilirler. Şekerbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte emekli olan kişilere 250 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli Kredi verecektir.

Şekerbank kredi başvuru şartları nelerdir?


Şekerbank emekli kredisi son zamanlarda müşterilerin en çok tercih ettiği kredilerin başında geliyor. 250 bin TL'ye kadar sadece emekli olan kişilere verilecek olan bu kredilerde ihtiyaç kredisi ile birlikte diğer bankadaki banka borçlarınızı kapatacak borç kapatma kredisi de verilecektir. Şekerbank emekli olan kişilerden kredi başvuru şartlarını uygun olması durumunda onay vereceğini duyurdu. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarını Şekerbanka taşımaları şartı vardır. Ayrıca emekli olan kişilerin banka kredisi dillerinde icralık avukatlık veya kara liste gibi listelerde bulunmaması gerekmektedir. Belirtilen bu şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Şekerbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak emekli kredisi kullanabilirsiniz. 70 yaşına kadar olan emeklilerin bu kredileri alacağını söyleyebiliriz.


Şekerbank emekli kredisi 250.000tl başvurusu nasıl yapılır?

Şekerbank üzerinden 250 bin TL'ye kadar verilen emekli kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyen müşteriler en yakın Şekerbank şubelerine giderek kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilirler. Şekerbank şubelerine gittiğiniz zaman eğer emekli maaşınızı Bu banka üzerinde değilse emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra kredi başvurusunu yapacağınızı sizlere söyleyeceklerdir. emekli kredisi başvurusu yaptığınız zaman diğer bankadaki borçlarımız da hesaplanır ve tüm borçlarımızın kapatılması durumunda sizlere belirtilen limitler de krediler kullandırılır. Şekerbank üzerinden bu şartlara uygun olan kişiler banka şubelerine giderken kimlikleri ile birlikte banka bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. 250 bin TL ihtiyaç kredisi kullandığınız zaman banka 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER