Şafak Mahmutyazıcoğlu’nun Eski Eşi Kim Ece Erken İçin Ayrılmıştı! 7 Kurşunla Öldürüldü Çocukları İse

Şafak Mahmutyazıcoğlu’nun Eski Eşi Kim Ece Erken İçin Ayrılmıştı! 7 Kurşunla Öldürüldü Çocukları İse
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 11:05:00

Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıoğlu’nun öldürüldüğü haberi gündeme bomba gibi düştü. Eski Beşiktaş yöneticisi de olan Şafak Mahmutyazıoğlu, bir restoran yemek yediği sırada 3 kişinin saldırısına uğradı ve bel altına aldığı 7 kurşunla hayatını kaybetti. Öldürülmesinin ardından Şafak Mahmutyazıoğlu hakkında araştırma yapanla eski eşi ve çocuklarını merak ederken, eski eşi Benan Kocadereli’nin de saldırısına uğradığını görünce şaştı kaldı. İşte detaylar…

2 yıllık ilişkilerini 7 ay önce nikah masasına taşıyan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu cephesinden gelen haber yürekleri yaktı… 1980 doğumlu Mahmutyazıcıoğlu, bir balık restoranında yemek yediği sırada uğradığı silahlı sonrası hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kim, neden öldürdü soruları henüz yanıt bulmadı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkında da pek çok detay merak ediliyor… Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deBir balık restoranında yemek yediği sırada yanına gelen ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun da restoran görevlilerine tanıdığını söylediği 3 kişi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na silahla saldırdı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun bel altını hedef aladan saldırganların silahından çıkan kurşunların 7’si Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na isabet eti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun kan kaybı ve kurşunlardan birinin damarını yırtması sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize’de hayatını gözlerini açtı. Kendine ait hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Fikret Orman döneminde Beşiktaş’ın yöneticiliğini yaptı. Ece Erken ile tanıştığında Benan Karadereli ile evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 2 çocuğu bulunuyor. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Karadereli’yle ilgili pek çok haber basına yansımıştı. Ece Erken’in oturduğu sitenin otoparkına giren Karadereli, Ece Erken’in aracının aynalarını kırmıştı. Ece Erken ile Benan Karadereli daha sonrasında davalık olmuştu. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR