Sadakatsiz yayından kaldırıldı Kanal D bakakaldı! İzleyici yeni bölüm bekledi ne buldu! Neden yok?

Sadakatsiz yayından kaldırıldı Kanal D bakakaldı! İzleyici yeni bölüm bekledi ne buldu! Neden yok?
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 16:51:00

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi olan başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı, oyuncu kadrosundaysa Melis Sezen, Berkay Ateş, Gözde Altuner, Burak Sergen, Alp Akar gibi isimleri bulunduran Sadakatsiz'de büyük bir şok yaşanıyor. Bir aldatma hikayesi üzerinden şekillenen dizi Kanal D'nin 26 Ocak Çarşamba yayın akışından apar topar kaldırıldı, Sadakatsiz yeni bölüm bekleyen izleyici neye uğradığını şaşırdı. Peki Sadakatsiz yeni bölüm neden yok?

Sadakatsiz yayından kaldırıldı Kanal D bakakaldı! İzleyici yeni bölüm bekledi ne buldu! Neden yok? Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'de neler oluyor? Yılbaşı tatilinden sonra yeni bölümü ilk olarak geçtiğimiz hafta yayınlanan Sadakatsiz izleyicisine soğuk duş. 26 Ocak Çarşamba akşamı Sadakatsiz yeni bölümü bekleyen izleyiciler, dizinin yayından kaldırılmasının şokunu yaşıyor.

Bir Güney Kore dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz, Volkan'ın Asya'yı aldatmasından sonra gelişen olaylar silsilesi üzerinden ilerliyor. Oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Meltem Baytok, Gözde Seda Altuner, Alp Akar, Berkay Ateş gibi isimleri bulunduran Sadakatsiz, Kanal D'nin 26 Ocak yayın akışından kaldırılınca izleyici 'Sadakatsiz yeni bölüm neden yok?' sorusunu aramaya başladı. Açıklama kısa süre sonra yapım şirketinden geldi.

Önce Kanal D ve Med Yapım yaptıkları yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Değerli izleyicilerimiz; her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz Sadakatsiz’in bu haftaki yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere…” Ardından asıl gerçek kısa sürede sosyal medyaya sızdı.

Geçtiğimiz hafta sette yapılan koronavirüs testlerinde başrol Cansu Dere'nin testi pozitif çıkmıştı. Sağlığına kavuşan Cansu Dere'nin ardından bu kez bir vaka patlak verdi. Diziye Asya'nın sevgilisi Aras Ateşoğlu karakteriyle giren Berkay Ateş'in testi pozitif çıktı. Bölümün çekimleri tamamlanmadı ve kanala teslim edilemedi. Bu yüzden Sadakatsiz'in yeni bölümü bir sonraki hafta yayınlanacak.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR