Rüyada Turunc Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Turunc Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 22:45:03

Rüyada Turunc görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Turunc görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Turunc görmek ne anlama gelir? Rüyada Turunc görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Turunc görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Turunc görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Turunc görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada turunç yemek veya görmek, hafif bir soguk alginligi ile bir iki gün yatak istirahati yapacaginiza; turunç serbeti içmek, bir haberle mutlu olup sevinç duyacaginiza isarettir. Danyal aleyhisselama göre, rüyada turunç görmek, renginin sari olmasina ragmen, hayirlidir. Çünkü cennet meyvelerindendir.

Rüyada turunç yemek veya görmek, hafif bir soğuk algınlığı ile bir iki gün yatak istirahati yapacağınıza; turunç şerbeti içmek, bir haberle mutlu olup sevinç duyacağınıza işarettir. Danyal Aleyhisselam’a göre, rüyada turunç görmek, renginin sarı olmasına rağmen hayırlıdır. Çünkü cennet meyvelerindendir.

Rüyada turunç görmek nedir, evladından hayır göreceğine de yorumlanır. Rüyada turunç yediğini görmek, oğlunun veya başka birinin malından hisse alacağına; bir turuncu sakladığını görmek, çocuğunun hastalanacağına; bir turunç satın alıp sakladığını görmek bir başkasından çocuk düşüreceğini delalet eder. Bazı yorumculara göre, turunç güzel bir eşle tabir edilmektedir.

Rüyada bir turunç kestiğini görmek, halk arasında iyi bir insan olarak tanınacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada turunç görmek; hastalığa, üzüntü, keder ve sıkıntı ile beraber ahmet ve meşakkat çekmeye veya güzel ve yakışıklı kadına işarettir. Rüyada görülen turuncun hepsi, şer veya fitneye işarettir. 


Rüyada Turunçgil Görmek; Ortaya konulacak çalışmalar sayesinde iyi bir kazanç elde edileceğine, bu kazancın doğru bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine ve herkesin hayran kalacağı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada Turunç Toplamak; Kişinin ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği başarılı işler sayesinde kendisi için en iyi koşullara sahip olacağına, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, kardeşleri ile arasındaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada Turunç Reçeli Görmek; Kıskançlık yapan ve ortaya konan işlerin kazandığı başarıları çekemeyen kişiler olduğuna, bu kişiler yüzünden sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine ve huzursuzluk dolu günlerin başgöstereceğine tabir edilir.

Rüyada Turunç Ağacı Görmek; Kazancın ve başarıların gitgide büyüyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde ortadan kaldırılacağına ve alınacak hayır duaları sayesinde her işte başarı sağlanacağına yorulur.

Rüyada Turunç Yemek; Gayrimenkul sektörüne girileceğine ve kazanılacak mal ve mülk sayesinde hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet eder.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER