Rüyada Turna Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Turna Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 22:50:03

Rüyada Turna görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Turna görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Turna görmek ne anlama gelir? Rüyada Turna görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Turna görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Turna görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Turna görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Bu kuşu görmek güçsüz, zayıf bir adama; toplu hareket etmeyi ve şirket kurmayı sevin kavme, bu kuşu almak kötü ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, usaklara yolculuk yapmaya yahut gurbetten dönmeye, Yerleşim alanlarında çok turna görmek şiddetli kışa, bu kuşun eti ve tüyü yoksul için mala delalet eder.

Rüyada turna görmek, kuvvetsiz fakir bir adamdır. Rüyada bir tuma aldığını gören kimse kötü ahlaklı bir kavimle akraba olarak yakınlık kazanır. Turna, toplanmayı ve şirket kurmayı seven bir takım insana işarettir. Rüyada tuma gören kimse uzak bir yere yolculuga çıakar. Misafir ise salimen vatanına döner.

Tumaların bir şehrin etrafında uçtuklarını görse, o sene fazla soğuk olur ve güç yetmeyecek derecede sel gelir. Rüyada tumanın etini yese hırsız bir kimseden veya hizmetçiden menfaat elde eder. Bir kimse turnaların kış gününde bir yere toplandıklarını görse, hırsız ve muhariplerin cemiyetine, soğuğa ve havanın kötü oluşuna işarettir. Turnaların dağınık görülmesi, onlan gören ve yolculuk yapmak isteyen veya yolculukta bulunan ya da evlenmek isteyen kimse için, hayra işarettir. Bu rüya evlat isteyen kimse için de, hayra işarettir.

Rüyada tumaya binen kimse, fakir olur. Rüyada kedisinin turna oldugunu gören kimse, reislik ve mala erişir. Turnanın eti ve tüyü fakir bir kimse tarafindan elde edeceği mala işarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER