Rüyada Tosbağa Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Tosbağa Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 23:45:57

Rüyada Tosbaga görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Tosbaga görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Tosbaga görmek ne anlama gelir? Rüyada Tosbaga görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Tosbaga görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Tosbaga görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Tosbaga görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada tosbağa görmek, zahid, abid ve ilim ehli bir kimseye işarettir. Rüyada kaplumbağa görmek, güzel koku sürünüp bezenen, boy ve endamini erkeklere arzeden kadına işarettir. Bazı tabirciler kaplumbağa hakim ve savcıların reisine işarettir. Tabircilerden bazıları da alim bir kimsedir, dediler.

Rüyada kaplumbağanın etini yemek, mala veya Nebilerin (Peygamberlerin) ilimlerinden bir ilme işarettir. Bazi tabirciler de bir kimse kaplumbağa etini yese, hayır ihsan ve menfaat ve mala kavuşur, dediler. Rüyada kaplumbağa rastladığını veya ona malik olduğunu yahut evine soktuğunu gören kimse, eski ilimlere vakıf bir alim sebebiyle süphe ve tehlikeden kurtulur.

Kaplumbağanin bir yol üzerine atılmışs olduğunu görse, orada ihtimam ve itinaya sayan bir ilimin terk edilmiş olmasına işarettir. Bazi tabirciler ise rüyada görülen kaplumbaga, hileye, haber arastırmaya, gizlenmeye ve silah tamir etmeye işarettir, dediler. Rüyada tosbağa görmek, zahit, abid ve ilim ehil bir kimseye işarettir.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER