Rüyada Topuk Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Topuk Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 2.09.2021 00:15:54

Rüyada Topuk görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Topuk görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Topuk görmek ne anlama gelir? Rüyada Topuk görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Topuk görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Topuk görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Topuk görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

mala, kumar oynayan çocuğa, bekar için kadına, Hastanın topuğunun kırılması ölmesine, Güzel ve endamına uygun topuk binitten, eşten ve dünyalıktan arzu ettiği şeyi elde etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ökçe.)

Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa işarettir. Bazi tabirciler rüyada topuğunun kırıldığını gören kimse, ölür veya ona bil gam veya bir musibet yahut bela ya da bir mihnet isabet eder, demişlerdir. Bekar kimse için topuk görmek, hanıma işarettir, Hasta olan bir kimse, topuğunun kırıldığını görse, ölür. Topuk insanların malıdır. Bundan dolayi bir kimse topuğunun zail oldugunu görse, o kimsenin mali elinden gider. Rüyada topuğunun güzel ve endamına uygun olduğunu gören kimse, hakkında evlenmek veya mülk edinmek için yahut binek almak gibi arzu ettiği şeyler hayırlı ve mübarektir.

Rüyada Güzel Topuk Görmek; Güzel topuk ya da ince bir kadın topuğu görmek evlilik manasına gelir. Bekar kimse bu rüyayı görüyorsa müjdedir. Evli kimse için bu rüya mal sahibi olmak demektir.

Rüyada Topuk Dikeni Görmek; Topuk dikeni rahatsızlık verici olduğu için gerçekte böyle bir sorununuz yoksa başınıza gelecek sıkıntıya işarettir. Bu sıkıntı yaptığınız yanlış bir iş sonucunda olacaktır. Yani kendi hatanız sonucu canınızın sıkılacağına işarettir.


Rüyada Topuk Kırılması; Topuğun kırılması hastalık demektir. Yazarlara göre topuğunun kırıldığını gören kimse sağlıklı ise hasta olur, hasta ise vefat eder.

Rüyada Topuk Sesi Duymak; Topuk sesi duymak stres demektir. Stres içinde olduğunuza işarettir. Topuk sesi duyuyor ve nereden geldiğini anlayamıyorsanız ufak bir rahatsızlık geçireceksiniz yorumu yapılır.

Rüyada Topuk Törpülemek; Rüyasında topuğunu törpüleyen kimse para bulur yahut kazancı artar denir. Kazancı artan kimse için geçim daha kolay olur ve eli bollaşır.

Rüyada çatlamış ayak topuğu görmek; rahat yaşayacağına, şifa ve moral bulacağına, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, tüm sorunlarının biteceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kirli ayak topuğu görmek; olumlu şekilde ilerleyeceğine, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, bazı büyük sorunları çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, halinden memnun olacağına, ferahlığa çıkılacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine delalet eder.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER