Rüyada Teskere Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Teskere Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 00:30:32

Rüyada Teskere görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Teskere görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Teskere görmek ne anlama gelir? Rüyada Teskere görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Teskere görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Teskere görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Teskere görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Yük taşımakta kullanılan dört kollu tahta sedyeyi görmek zorlukta elde edilen mala, Hastanın yanında teskere görmek onun vefat etmesine, Teskere insanların toplanıp sonra ayrıldıkları yere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Tezkere.)

Rüyada askerden tezkere almak, rahatlık ve genişliğe; tezkere iş akdine, karşılıklı münasebetlerin dayandığı belgelere delalet eder.


Rüyada bir yerden bir tezkere almak, yolculukla yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tezkere görmek, çetinlik ve meşakkat ile mal elde eden bir kimseye işarettir. Tezkere ve ona işaret eden şeyi görmekte hayır yoktur.

Rüyada teskere almış asker görmek ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, üçüncü gözünün açılacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine yorulur.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER