Rüyada Tarhun Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Tarhun Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 00:00:03

Rüyada Tarhun görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Tarhun görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Tarhun görmek ne anlama gelir? Rüyada Tarhun görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Tarhun görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Tarhun görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Tarhun görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Tarhun güzel kokulu baharli tadi olan bir sebzedir. Rüyada tarhun görmek fena tabiatli kimselerle tabir olunur. Bir söylentiye göre, asli bozuk ve yaptigi isler kötü olan bir kisi ile sohbet edip arkadas olmaya delalet eder. Bu kimseden kendisine zarar gelir.

İbn-iSîrîn: Rüyada tarhun otu, kötü huylu kimseye işarettir. Zira tarhun otununaslı nazar otundandır. Nazar otunun tadının değişmesi için sirkede bekletilir.Daha sonra bekletilen ot ekilir ve ondan da tarhun çıkar.Birinin size tarhun otu verdiğini görmek; onuveren kişiden zarar göreceğinize…Birine tarhun otu vermek veya evden dışarı atmak;kötü huylu birinden uzaklaşacağınıza işarettir.

Rüyada Tarhun Otu Görmek derdin sona ereceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, tabir edilir.

Dini olarak rüyada tarhun otu görmek istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına, iyi halin geleceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, ona göre davranacağına, tabir olunur.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER