Rüyada Sur Kapıları Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sur Kapıları Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 23:25:33

Rüyada Sur kapıları görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sur kapıları görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sur kapıları görmek ne anlama gelir? Rüyada Sur kapıları görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sur kapıları görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sur kapıları görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sur kapıları görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada büyük sokak veya sur kapılarının tabiri, şehir ve kasaba kapılarının tabiri gibidir. Bundan dolayı bir kimsenin gündüz vakti bu kapılan kapanmis olarak görmesi, sehrin kapilarinin kapanmasini icab ettirecek bir Surette sehirde bir hadisenin olmasına işarettir. Bazen de bu kapilan görmek, rüya sahibinin barındığı meskenine işarettir.

Bu kapılar yenilik ve eskilik gibi seylerden meydana gelen durum zikredilen şeylere ait olur. Bu büyük kapilara girmek, tüccarin ticaretine yahut bir valinin vilayetine yahut bir meslek sahibine işarettir. Bir kimse açık ve büyük bir kapı görse o kimse bir isçinin işine girer.

Rüyada sur görmek, büyük ve önemli kişilere alamet eder. Tüm insanlığa ve topluma faydası olan, insanların geleceği için savaşan, onların yolunu açan, büyük başarılara ve zaferlere imza atan, gerek din gerek toprak uğruna cenk etmekten çekinmeyen yüce kişilerin varlığı ile yorumlanır. Rüyada sur görmek çok hayırlıdır ve daha ziyade gerek güç, gerek nüfus gerekse bilgi bakımından güç sahibi olan kimseler üzerinden açıklanır.

Rüyada Sur Kapısı Görmek; Rüyada sur kapısı görmek, iki türlü tabir edilir. Eğer sur kapısı açıksa hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin amaçlarının gerçekleşeceğine yorulur. Eğer sur kapısı kapalıysa o halde bu aksilik yaşamak ile açıklanır. Rüya sahibinin başına gelecek uğursuz ve nahoş olaylara tabir edilir.

Rüyada Kale Suru Görmek; Rüyada kale suru görmek, sözü kanun olan, çevresi güvenlik güçleri ile çevrili, koruma altına alınmış bir kimseye işaret eder. Ülke yönetiminde söz hakkına sahip olan bir padişaha ya da hükümdara yorulur.


Rüyada Kale Suru Yıkılması; Rüyada kale suru yıkılması, kaybı ile herkese büyük acı verecek ve insanları kedere boğacak, önemli ve büyük bir insanın vefatına alamet eder. Yokluğunda acıların yaşanacağı, toplumda itibar sahibi olan, tanınan ve çok sevilen bir insana işaret eder.

Rüyada Surda Bulunmak; Rüyada surda bulunmak, kafa karışıklığında, endişelerden ve kuruntulardan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir olay sayesinde kafasını kurcalayan ve huzurunu kaçıran bir takım soru işaretlerinden kurtulmayı başaracağı bu sayede de yeniden huzura kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sur Yapılması; Rüyada sur yapılması insanlara faydalı olacak, karmaşayı, düşmanlığı ve kavgaları bitirecek, o yere mutluluk ve barış getirecek, insanların gönlünü kazanmayı başaracak, iyi işler yapacak bir kişiye delalet eder

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER