Rüyada Sucu Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sucu Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 10.09.2021 20:25:24

Rüyada Sucu görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sucu görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sucu görmek ne anlama gelir? Rüyada Sucu görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sucu görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sucu görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sucu görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder. Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi bir kimsedir.

Çünkü suculuk, sevap işlemenin en faziletlisidir. Sucu, yaptığı iş mukabllinde ücret almadigi taktirde, elinden çok hayir meydana gelir. Sucunun bir kabı doldurup yerine götürmesi, onun biriktireceği mala işarettir.

Sucuyu görmek, ilmiyle, gögüslere; hikmetiyle, kalplere sifa veren kimseye, rızka işarettir. Bazen de, sucuyu görmek, halk arasinda hayr île çalışmaya, bazen eşyayı sahibine gönderen simsara isarettir. Sucuyu görmek, ser ve düsmanlığa ve oyun oynamaya isarettir.

Sucunun bir kimsenin kabiyla su yüklenmesi ve ondan para alması onun günahim üzerine almasina ve suyu götürdügü kimseye, sultanin adamlarindan birisinden birikmis mal götürmesine isarettir. Çünkü nehir sultandir, kap içerisindeki su da birikmis maldir. Kase ve bardaklarla su veren kimse, alim ve vaiz gibi dindar ve güzel fiil sahibidir. Kirba ve testi île su yükleyen kimseler, mal ve emanet üzerine emin kimselerdir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER