Rüyada Su Kovası Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Su Kovası Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.09.2021 00:45:19

Rüyada Su kovası görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Su kovası görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Su kovası görmek ne anlama gelir? Rüyada Su kovası görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Su kovası görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Su kovası görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Su kovası görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Hileyle halkın malını alan kimseye; Bu kova ile bostan ve ağaç sulamak bir kadın yahut mal isabet etmesine, Kuyudan kova ile su çıkarmak dünyalığa erişmeye, bu su ile yıkanmak şerefe, kurtuluşa, Kovayı kuyuya sarkıtmak eşiyle birleşmeye yahut hamile eşinin erkek çocuk doğurmasına, Elindeki kovayla kuyunun üzerende oturmak hayra ve mala nail olmaya delalet eder.

Rüyada görülen su kovası, hile île halkın malim alan bir kimsedir. Bundan dolayı kova ile bir kuyudan su çektigini ve çıkardığı suyu kendisinin başka bir kabına koyduğunu görse, hile ile topladığı malı bir yere biriktirir.


Eğer suyu başka bir kaba döktüğünü görse, o mal onun dinden çıkar, yahut maldan menfaat göremez. Bir kova ile bostan suladığını gören bir kimse bir kadınla evlenir. Eski bir kuyuya kovasini sarkıtıp hayvanları su verdiğini gören kimse gösterdiği kuvveti ve çalisması nispetinde din yahut dünya işlerinde bulunur.

Bir kimse rüyada, kovayi kuyuya sarkıttığını görse, kovayı kuyudan çıkardığında sarfettigi kuvvet nispetince bulunduğu iste dünyalığa ulaşır. Kova île kuyudan su çıkarıp onunla yıkandığını gören kimse hapis ise hapislikten kurtulur ve halk kendisine gıpta eder.

Hanımı hamile olan bir kimse kovasını kuyuya sarkıttığını görse, erkek bir çocuğu olur. Hanımı hamile değilse, rızık talebinde bulunur. Elinde kova ve kuyudan su çıkarmak istediği halde kuyu üzerinde oturduğunu görmek, hayra işarettir, Ve mala işarettir. Bazen de kuyu, kadın ile tabir edilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER