Rüyada Su Kabı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Su Kabı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.09.2021 00:50:18

Rüyada Su kabı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Su kabı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Su kabı görmek ne anlama gelir? Rüyada Su kabı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Su kabı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Su kabı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Su kabı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Yolculuğa, evin hanımına, içinde su varsa eşinin hamile kalmasına yahut zenginliğe, bu kaptan su içmek eş ve çocuğundan göreceği iylik ve ihsana delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kırba.) Rüyada görülen su kabi, Ashabi rivayetten imam olan kimseye delalet eder. Bazan su kabi nzka, hazan da yolculuga delalet eder.

Eger su kabı yeni olursa, yaşayış ve sefada meydana gelecek bulanıklığa delalet eder. Eğer su kabı eski olup, su damlatırsa, harbe delalet eder. Su kabı, sultan için adalet ve insafla büyük mal biriktirilen bir vilayettir. Su kabi, su için genislik ve ittisaf ile şerefli bir ticarettir» sanatkar için de genis, yüksek ve büyük bir iştir.

Rüyada su kabı görmek maddi anlamda refahının yerinde olacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada su kabı görmek bu sayede gelirinin artacağı, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, terfi alamayacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, yorumlanır.

Üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine tabir edilir.


Elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına delalet eder.

Huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına alamet eder.

Eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına yorulur.

Dini olarak Rüyada su kabı görmek; evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya, küs oldukları ile barış, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, masumluğunu ispat edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, bekar kişiler için, hane içinde bu durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, delalet eder.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER