Rüyada Su Dolabı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Su Dolabı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.09.2021 00:55:17

Rüyada Su dolabı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Su dolabı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Su dolabı görmek ne anlama gelir? Rüyada Su dolabı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Su dolabı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Su dolabı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Su dolabı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Kuyu ve nehirlerden su almak için kurulan döner dolap hareket halinde görülürse ticaret ve yolculuğa, durgun ve kırık halde görülürse geçimde durgunluğa yahut yolculuğu iptal etmeye, Bu dolap, malın bekçisine de delalet eder.

Rüyada görülen su dolabı, malin bekçisidir. Bazi tabirciler, dolap dolasir bir halde bulunursa, yolculuga, eger kirilmis yahut durmus bir halde olursa geçimin durgunluğuna ve yolculugun iptaline işarettir, dediler.

Bazilan da, ticaretin iyi gitmesine, durumun yolculuğa dönmesine işarettir, dediler. Eğer dolabın döndügü zaman nese verici güzel sesleri varsa, haberlere yahut rüya sahibinin isitecegi Kur ana isarettir. Su dolaplarinin sesleri rüyada onu isiten kimse için ağlama ve bagirmadir,,i özellikle isdirap veren ve rahatsiz eden bir sesi varsa, ip ve iplik büküleni dolap, temiz rizik ve bekar için evlenmek ve güzel bir hayattir.

Rüyada su ile dönen ve sese çıkaran su dolabı görmek, insanların malların mesakkat ve mihnet içinde koruyan hizmetçiye işarettir. Su ile dönen dolaplar, ticaretin canliligina durumların değişmesine ve yolculuğa isarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER