Rüyada Sperm Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sperm  Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.09.2021 01:20:15

Rüyada Sperm görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sperm görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sperm görmek ne anlama gelir? Rüyada Sperm görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sperm görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sperm görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sperm görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada sperma, devamlı olan nakit maldır, azı da çoğu da artıcıdır. Kendisinden sperma çıktığını görse, bu onun için meydana çıkacak maldır.

Elinde veya yanında başkasının sperminin olduğunu gören kimse, baskasının malına kavuşur. Nikahlı birisi sperminin nikahlısına bulaştığını görse, ondan muradına kavuşur ve bir hayra isabet eder.


Hanımının menisini bulaştığını gören kimse, ondan faydalanır. Hanımının fercinden sarı su çıktığını görse, hastalıklı bir çocuk doğurur. Çıkan su kırmızı ise, çocuğun ömrü kısa olur. Çıkan su, siyah ise, dogacak çocuk ailesinin efendisi olur.

Bazıları derler ki, sperm, emniyettendir. Bundan dolayı sperma çıkardığını veya menisinin çıktığını gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktığını gören kimsenin arzusu da yerine gelir.

Bazen meninin çıkması, rahata veya çok mala ve sırları gizlemeye yahut çocukların ölmesine veya hanımların issiz kalmasına işarettir. Rüyayi gören kimse, ziraatla meşgul ise, ölmüs arazileri ihya eder ve oradan su çıkanr.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER