Rüyada Şişirmek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Şişirmek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 21:10:52

Rüyada Şişirmek görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Şişirmek görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Şişirmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Şişirmek görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Şişirmek görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Şişirmek görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Şişirmek görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Şişmeye müsait olan şeyleri şişirmek (balon, lastik vs) atıl ve kullanışsız olan şeyleri işe yarar hale getirmeye, iş ve hayattaki durgunluğun gitmesine; Yapısı itibariyle şişirilemeyecek olan şeyi şişirmek göz boyamaya, yapay gösterişlere delalet eder.

RÜYADA BALON ŞİŞİRİP PATLATMAK NE ANLAMA GELİR?

Kendisini hayallerinin içine kapatan rüya sahibinin çevresinden gelen önerileri veya eleştirileri de dikkate almadıklarını, makul ve mantıklı konuşmadıklarını, iş başvurularında da istedikleri sonucu alamadıklarını tabir eder. Dedikodu peşinde koşmak, başka kişilerin işlerine özel hayatlarına ve düşüncelerine karışmak, dalga geçmek demektir. Sonuç vermeyecek işlerle uğraşmak, birikimleri boş hayaller peşinde harcamak ve mahcup duruma düştüğü gibi aynı zamanda başkalarının maskarası haline gelmek anlamına gelir.

RÜYADA BALON ŞİŞİREN ÇOCUKLAR GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?


Yanlış kişileri takip etmek, insanların hatalı davranışlarını örnek almak, kendisine yön çizememek demek olduğu gibi, yaşanmamış olayları sanki gerçekmiş gibi anlatmak yüzünden kişinin yalancı biri olarak tanınması anlamına gelir. Rüya sahibinin konuştuklarının dinlenmemesi yüzünden veya hayallerinin alay konusu olması nedeniyle üzüntü duyacağını, gerçeklere kulağını tıkadığı için hatalı davranışlarını düzeltmek yerine, hayal dünyasına daha fazla gömüleceğini de işaret eder.

Rüyada Balon Tutmak; Kişinin asgari istekleri ve projeleri olduğu, büyük beklentileri olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Balon Şişirmek; Aslı astarı olmayan, dedikodu ve yalandan ibaret olan haberler almaya ya da sözler duymaya delalet eder. Bu haberler tamamen asparagastır ve hiçbir dayanağı yoktur.

Rüyada Balon Uçtuğunu Görmek; Kişinin zaten kendisinin de inanmadığı bir şeyin yalan olması yani gerçekleşmemesi anlamına gelir.

Rüyada Balon Almak; Rüya sahibinin bir kişiye para vererek balon aldığını görmesi, güvendiği bir kişinin oyununa geleceği ve ona uyarak çıktığı yolda yalnız kalacağı şeklinde yorumlanır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER