Rüyada Sırları Gizlemek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sırları Gizlemek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 15.09.2021 21:35:46

Rüyada Sırları gızlemek görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sırları gızlemek görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sırları gızlemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Sırları gızlemek görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sırları gızlemek görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sırları gızlemek görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sırları gızlemek görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada sır olan şeyleri gizlemek, ilmi ehil ve erbabindan gizlemeye isaret, bazen de rüyada sirlan gizli tutmak, rüya sahibinin soy ve sopunun iyi ve güzel olmasına işaret eder.

Bir kimsenin rüyada kendisindeki gizlen­mesi gereken sırları, kendisine söylememesi için verilen emanet bilgileri gizlediğini, kimseye söylemediğini gör­mesi, onun (rüya sahibinin) temiz, helal süt em­miş, değerli bir insan olduğuna işarettir denilmiştir.

Bazı yorumcular, bu rüyayı, kendisindeki ilmi ve bilgileri gizlemeyi ve ehline öğretmemeye işaretle yorumlamışlar­dır ki, bu son yorum hayırlı bir rüya olmadığına işaret eder. Çünkü insan bildiği iyi şeyleri ehil ve layık olan kişi­lere öğretmek zorundadır demek olur.

Sırları gizlemek kelimesinin rüya tabiri oldukça kısa anlatılmıştır. Böyle bir durumda rüyanızı iyice bir düşünüp rüyanızdaki diğer nesne ve eylemlerin ne olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Diğer nesneleri tespit ettikten sonra sitemizde arama kısmını kullanarak onların anlamlarına bakabilir dolayısıyla rüyanızı daha bütüncül ve anlamlı bir şekilde yorumlayabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER