Rüyada Sınıkcı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sınıkcı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 14.09.2021 20:20:44

Rüyada Sınıkcı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sınıkcı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sınıkcı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sınıkcı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sınıkcı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sınıkcı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sınıkcı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada sınıkçı görmek, kul haklarına adaletle hüküm veren, Ölçü ve tartıları düzelten, becerikli ve olgun baskana delalet eder. Sınıkçı görmek, böbürlenmeye, zulme ve yılmadan çalışmaya delalet eder. Çünkü sınıkçı kırık ve çıkıkları birbirine bağlar. Islahi kabil değilse keser. Sınıkçı görmek, üzüntü ve kederlere de delalet eder.

Bazan sınıkçı görmek, mühendis görmek sınıkçıya delalet ettiği gibi mühendise delalet eder. Sınıkçı görmek, bina yapıcısına gönülleri kırık olan hakiki gönüllerini tamir ve hoş eden ikram sahibi bir kimseye delalet eder.

Rüyada yılana ilaç yaptığını ve kemiklerini sardığını gören kimse, zalimlerin yaptıkları zulümlerine yardım eder. Sınıkçı görmek, hakim, başbakan, fakih, büyük kimse, kavaf ve terzi gibi hayırlı olan herkese delalet eder.


Rüyada bir işi veya kırık ve çıkığı için bir sınıkçının yanında durduğunu gören kimsenin haline bakılır eger rüyasını anlatırken boynunda bir çiban çıktığını görerek sınıkçıya gittiğini ve onu delerek içinde bulunan iltihabin hepsini akitti derse, o kimsenin bir hakim veya bir alim huzurunda yapacagi şahitlige veya yerine getirecegi bir adaga, ya da ödeyecegi bir borca delalet eder.

Bir kimsenin rüyada eklemlerinin ayrıldığını veya kemiklerinin dağıldığını ve sınıkçının da onların bazısına eklediğini, hatta iyilestirdiğini görmesi, o kimsenin bir elbise ve kaftanı söküp dagitmasına ve onu dikmek için bir terziye vermesine delalet eder.

Sağ elinin eklemlerinin ayrıldığını ve sınıkçi onu sararak boynuna astığını görse, bir adamın o kimseye mesru bir işi yapması için cebretmeye, mesru olmayan sanat ve içten el çektirmesine ve onu sadaka kabul etmekten men etmesine delalet eder.

Eger ayrılan .eklemler, onun iki ayağında veya bir ayağında olursa yine tabiri yukarıda anlatılan gibidir. Ancak rüya sahibinin bir hayvani varsa onda bir hastalığın çıkmasıyla baytara muhtaç olisasından korkulur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER