Rüyada Silmek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Silmek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 22:40:57

Rüyada Silmek görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Silmek görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Silmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Silmek görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Silmek görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Silmek görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Silmek görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Bir şeyin toz ve kirini silmek üzüntü ve kederden kurtulmaya, Yüzündeki ve dier azalarındaki ıslaklığı silmek sıkıntıdan kurtulmaya, Teir ve gözyaşını silmek sevinç ve mutluluğa ermeye delalet eder. Sabun kullanmamak kaydı ile sorunların ortadan kalkması ve huzura kavuşulması olarak yorumlanır.

Rüyada silmek, pek çok şekilde yorumlanabilir çünkü rüyada silmek ile ilgili birçok işlev vardır. Mesela, cam silmek, halı silmek, burun silmek gibi farklı başlıklar altında yorulmaktadır. Örnek vermek gerekirse, rüyada temizlik yaparken bir yerin silinmesi oldukça hayırlıdır.

Rüyada Temizlik Yapmak; Rüyada temizlik yapmak, rüya sahibinin sıkıntılı günleri gerisinde bırakarak, işinde yükseleceğine, bol kazanç sağlamasına, huzurlu ve güzel günlere yorulur. Rüya sözlüğü yazarları, temizlik yapmayı rüya sahibinin huzura ererek mutluluğu yakalayacağı, hastalığına şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Duvar Silmek; Rüya sahibinin rüyasında duvar sildiğini görmesi kişinin hayatında yalan söyleyen çıkarcı insanlarına olacağına, engeller ile dolu bir iş hayatına sahip olacağına yorulur.

Rüyada silmek görmek, kişinin hayatında bulunan kötü niyetli insanları teker teker çıkaracağı demektir. Rüya sahibinin temiz ve huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakarak sağlıklı besleneceğine yorumlanır.

Rüyada Pencere Silmek; Rüya sahibinin rüyasında pencere sildiğini görmesi kişinin çok emek verdiği bir işin karşılığını ileri ki zamanlarda alacağına, bol kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Evi Silmek; Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında evi sildiğini gören kişinin aile hayatında sorunların ortadan kalkacağına, eğer aile bireyleri arasında kırgınlık veya dargınlık var ise son bulacağına delalet etmektedir.


Rüyada Koltuk Silmek; Rüya sahibinin rüyasında koltuk görmesi kişinin hayatında bulunan kötü insanları çıkaracağına, temiz bir başlangıç yapmak için çabalayacağına, harama el uzatmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Masa Silmek; Rüyada masa silmek, rüya sahibi için iş hayatında yorumlanır, iş hayatında yeni ortaklıklar kuracağına, hayırlı işler yapacağına, para kazanmaya başlayacağına sonrasında uzun bir tatile çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Burnunu Silmek; Rüyasında burnunu sildiğini gören kişinin sağlık sorunları ile baş başa kalacağına, bu nedenle de rahatsız ve mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Gözyaşı Silmek; Rüyada gözyaşı silmek, büyük mutluluklara, şansa, kısmete işaret eder. Rüyada gözyaşlarını silen rüya sahibinin mutsuz günlerinin geride kalmasına, huzuru ve aşkı bulmasına delalet eder. Ayrıca, gönülden geçen duaların kabul olacağına, rüya sahibini güzel günler görmesine yorulur.

Rüyada Yüzünü Silmek; Rüyada yüzünü silmenin manası, rüya sahibinin kötü günleri geride bırakacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği fırsatın ayağına geleceğine, kişinin yaşamak istediği hayatın temelini yavaş yavaş attığına yorulur.

Rüyada Ayna Silmek; Rüyada silinen ayna, kısmete, başarıya ve güzelliklere yorulur. Rüya sahibinin ahlaklı bir kişi olduğuna, sevecen ve iyi huylu olduğu için çevresi tarafında sevildiğine tabir edilir. Rüyada ayna görmek bekar birinin kısa bir süre içinde hayatının aşkını bularak evleneceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada görülen ayna, bereket, bol kazanç ve şanstır.

Rüyada Cam Silmek; Rüyada cam silmek de ayna silmekle aynı anlama gelir. Rüya sahibinin güler yüzlü, ahlaklı ve iyi huylu olduğuna yorulur. Rüyada silinen cam aynı zamanda rüya sahibinin yakında güzel bir haber alacağına yorulur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER