Rüyada Şifalı sular Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Şifalı sular Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 21:20:51

Rüyada Şifalı sular görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Şifalı sular görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Şifalı sular görmek ne anlama gelir? Rüyada Şifalı sular görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Şifalı sular görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Şifalı sular görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Şifalı sular görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Ilıca, kaplıca gibi yerlere gitmek tedavi gerektiren bir hastalığa, Buralardan su içmek yahut şifalı suların içine girmek sıhhat ve afiyete, kendisinden ümit kesilen hastanın iyileşmesine delalet eder.

Rüyada şifalı su görmek sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kötü ve hasta günler geçireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, zorluklarının son bulacağına, rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, zor durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada su görmek, niteliğine bağlı olarak bol kazanç, şans, uzun ve sağlıklı yaşam, mutlu evlilik için delalet olarak kabul edilir. Eğer rüyada görülen su temiz ve duruysa iyi şeyler, su temiz değilse kötü şeyler olacağına işaret olarak sayılır.


Rüyada su görmek, kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, ailesine daima düşkün ve ilgili olacağı demektir. Rüya sahibinin bol kazançlı iş hayatında sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada su görmek ile tabirler, görülen suyun niteliğine göre değişir. Mesela rüyada görülen su berraksa kazanç ve bereket anlamına gelir. Fakat su bulanık ise sıkıntı ve huzursuzluk anlamı taşır. Rüyada görülen suyun durağan olması halinde cezaevine işaret ettiği kabul edilir. Rüyada birisinin kendine su verdiğini görmek yalan manasına gelir.

Rüyada siyah su görülmesi; aile bireyleri arasında tartışma çıkacağına, bu yüzden aile ortamında huzursuzluğun hakim olacağına delalettir. Rüyada çamurlu su görülmesi; iş hayatında yaşanacak sıkıntılara işaret sayılır. Rüyada kirli su görmek, rüyayı gören kişinin kötü alışkanlıklarını bırakması gerektiği anlamı taşır.

Rüyada akan şifalı su görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, işlerinin tutacağına, sevgi göreceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalettir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER