Rüyada Sevgi Görmek Ne Demek? Rüyada Sevgi Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sevgi Görmek Ne Demek? Rüyada Sevgi Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 2.03.2022 20:10:42

Rüyada Sevgi görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sevgi görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sevgi görmek ne anlama gelir? Rüyada Sevgi görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sevgi görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sevgi görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sevgi görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada meydana cikan sevgi üzüntü ve kedere, kötülüge ve sagirliga isarettir. rüyada sevgi ve muhabbet fakirlige, hasta icin ölümüne isarettir. rüyada sevgiliye kavusmak, asik icin masukuna kavusmaktir. rüyada birisini sevmek, gaflet ve dinde noksanliktir. rüyada meydana cikan ask,dince fesat,malca noksanliktir. rüyada allah-u teala hazretlerine sevgi, dinde istikrara, güzel itikada ve resülullah'in sünnetine uymaya isarettir. bazen de bu rüya cocuga, hanimi bosamaya, mal ve evlatta noksanliga ve kardeslerine eziyet etmeye isarettir.bazen bu rüya fani olmaya, acliga muhtelif hastaliklara yahut tehlikeli uzak yere seyahat etmeye isarettir.

Bir kimse rüyada, ask ve harislik iddiasinda bulunsa, hidayetten sonra sapikliga düser. eger rüyayi gören alim sayilari birisi ise, uydurma sözlerle insanlari fitneye düsürür. rüyayi gören hakir kimse ise kadri ve sani yüce, din ve dünyaca itikadi artar.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR