Rüyada Sema Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sema Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 17.09.2021 21:20:24

Rüyada Sema görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sema görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sema görmek ne anlama gelir? Rüyada Sema görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sema görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sema görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sema görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Sema ayini görmek takva ehli için ince duygulara ve ilahi aşka; fasık kimse için oyun ve eğlenceye delalet eder. ( Gökyüzü anlamı için Bakınız; Gök Gökyüzü.)

Rüyada sema görmek doğru yatırımlar yapacağına, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine alamettir.

Rüyada semaya bakmak rüya sahibi için rahat bir hayat yaşanacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada semaya yükselmek iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına işarettir.

Rüyada sema gösterisi görüldüyse çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.


Rüya yorumcularına göre rüyada semaya çıkmak zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sema etmek ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına delalettir.

Rüyada semada uçmak rüya sahibi için huzursuz ve mutsuz olacağına, bol dua edeceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine alamet eder.

Rüyada semada nur görüldüyse daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, kötü günler yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada sema yapıldıysa her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, her şeyin gönlünce olacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR