Rüyada Sedef Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sedef Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 17.09.2021 21:50:19

Rüyada Sedef görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sedef görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sedef görmek ne anlama gelir? Rüyada Sedef görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sedef görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sedef görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sedef görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Hamile kadının çocuk düşürmesine delalet eder. Bolluk ve paradır. Rüyada sedef görmek, kadin hizmetçi ile tabir olunur. Rüyasinda bir sedefi oldugunu veya birisinin kendisine bir sedef verdigini gören, bir kadin hizmetçi alir. Bu sedefin kirildigini görmek, o hizmetçinin ölümüne delalet eder. Sedefin zayi oldugunu görmek ise hizmetçinin evden kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hamile kadinlarin sedef görmesi çocuk düsürmeye isarettir.

Rüyada sedef görmek, çok hassas bir ruha sahip olunduğunu ve özellikle başa gelen bazı olumsuzlukların, geçmişte kalan acı olayların etkisinden bir türlü kurtulamayan rüya sahibinin belli dönemlerde aniden içine kapandığı için çevresinde kendisini sevenleri istemeden üzdüğünü ifade eder. Sedeften yapılmış ziynet eşyası görmek zenginliğe, sedef kolye veya küpe takmak nişanlanmaya, sedef kakmalı bıçak görmek ise sevilen kişiden duyulan bir sözden dolayı kırgınlık yaşamaya alamettir.


Sedef bolluk ve refah anlamına geldiği gibi, kişi fakirse zahmetsiz elde edeceği paralar sayesinde bir anda sınıf atlayacağına delalettir. Hamile biri sedeften yapılan ziynet eşyası takarsa kızı olur. Zengin kişiler için evlerine alacakları hizmetçi veya yardımcılara, ellerini sıcak sudan soğuk suya sokmadan rahat bir hayata sahip olacaklarına yorumlanır.

Rüyada Sedef Taşı Görmek; Değerli bir buluş yapmak demektir ki özellikle mucit kişiler için projelerinin ulusal çapta ün kazanacağını ve kendi geliştirdikleri bir icattan ötürü çok ciddi paralar kazanacaklarına tabir edilir. İş hayatında büyük firmaların beyin takımında olmak yahut şirket yönetiminde söz sahibi olacak kadar yükselmek anlamına gelir. Sedef taşı gören kişi başarılı, gözü pek ve hedeflerine giderken prensiplerinden asla taviz vermeyen biri olur. Diğer yandan duygularını belli etmenin kendisini zayıflatacağına inanan kişilerin özel ilişkilerinde bu yüzden zaman zaman problemler yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Sedef Hastalığı Görmek; Zahmetlerle, çileyle ve zorlukla elde edilen dünyalığa, mala ve şöhrete yorumlanır. Genç kişiler için bazı heveslerinin içlerinde kalacağını ve üzerlerindeki sorumlulukların ağırlığı nedeniyle fevri davranma lüksüne sahip olamayacaklarını, her zaman kendilerinden önce ailelerini ve sevdiklerini, kendilerine ihtiyaç duyan insanları düşünerek hareket edeceklerini bildirir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR