Rüyada Sayfa Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sayfa Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 18.09.2021 23:40:11

Rüyada Sayfa görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sayfa görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sayfa görmek ne anlama gelir? Rüyada Sayfa görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sayfa görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sayfa görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sayfa görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Kadına, müjde ve ferahlığa, Kadının bir sayfa verdiğini görmek sevindirici bir işe, Elindeki sayfayı düşürmek vefat etmeye, Sol eliyle bir sayfayı yazmak çirkin söz ve fiile, sol elinde sayfa görmek yaptığı işten pişman olmaya, Sağ elle sayfayı yazmak yaahut sayfanın sağ elde olması hayır ve berekete, sevinç ve saadete, Bir sayfaya bakmak ve onu okuyamamak mirasa nail olmaya, okumak ise mirasa varis olmaya, Sayfayı tersinden okumak borca, Mahşerde dğıtılan sayfaları görmek gerçek imana ve salih amele ve kurtuluşa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kitap) Yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

Yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada sayfaya malik olmak, kadına işarettir. Rüyada bir adamın bir sayfa alması, o kimse için müjde ve ferahlıktır.


Rüyada kendisine bir kadının bir sayfa verdigim gören kimse, sevindirici bir işi bekler. Eğer kadın örtülü, sayfa da açik ise, rüya sahibinin sakınması icap eden meshur bir habere işarettir. Rüyada elinde durulmuş bir sayfa gören kimsenin ölmesinden korkulur.

Rüyada sol tarafında bir sayfa bulunduğunu gören kimse, yaptığı işten pişman olur. Rüyada sol eliyle bir sayfa yazdığını gören kimse, şair değilse bile şiir yazar veya çirkin bir iş işler ya da zinadan bir çocuğu olur. Rüyada elinde Farsça yazılı bir sayfa bulunduğunu gören kimse, zillet ve sıkıntıya düser.

Bir sayfaya baktığı ve onu okuyamadığını gören kimse, bir mirasa nail olur, sayfayi okudugunu gören kimse, bir mirasa varis olur, ters tarafindan okuyan kimse Üzerine borç birikir. Kiyamette dağıtılmış sayfaları görmek, rüya sahibinin itikadinin düzgünlügüne ve Peygamber (A.S.) in lisani île Allah (C.C.) tarafindan gelen seyleri tasdik edip, sek ve süpheyi reddetmesine işarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR