Rüyada Sarraf Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sarraf Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 20.09.2021 19:00:03

Rüyada Sarraf görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sarraf görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sarraf görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarraf görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sarraf görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sarraf görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sarraf görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Hakim ve müftüye, zenginliğe, rızık bolluğuna, miras taksimine yahut hesap işlerinden anlayan kimseye, Sarrafa altın verip karşılığında gümüş aldığını görmek üzüntüye, gümüş verip altın almak sevince, Sarraf terazisi yargıcın hükmüne yahut müftünün fetvasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kuyumcu.)

Rüyada sarraf haber alan veya veren ilginç bir kimseyi işaret eder. Yumuşak, bilgili, bir kisi olarak tabir olunur. Ibni Sirin e göre; rüyasında sarraf gören, iyi bir kişi ise, alim olur, içinde fesatlık varsa. dünyayı ahirete üstün tutar.

Kirmani ye göre; rüyada sarraf gören veya sarraf olduğunu görenin dünyaya faydası dokunur. Rüyada sarraf görmek; (hâkim gibi) ilmiyle yalnız dünya için faydalanılan bir alime delalet eder. Rüyada sarraf görmek; rızkın bolluğuna, zenginliğe, miras taksimini ve hesap yapmayı bilen bir adama delalet eder.. Bazı kere de rüyada sarraf görmek; fetva soranların suallerine doğru cevap veren müftüye delalet eder.

Rüyada sarraf görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sorunlu zamanlar geçirdiğine, ancak bu sorunlardan kurtulmak için yeni iş kolları deneyeceğine, bu sayede sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine rivayet eder.


Rüyada Sarraf Olmak; İş hayatında ya da eğitim hayatında çok iyi bir konumda olan rüya sahibinin, hem etrafındaki insanlara hem kapısına gelen başka insanlara ilmi olarak ve maddi olarak yardımcı olacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına ve insanların değişmesi için katkıda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Sarraf Dükkânı Görmek; Rüyayı gören kişinin, başının sorunlar yüzünden sıkışması ile çok zor durumlara düşüleceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına ancak araya giren ve destek olan kişilerin yardımı ile bu durumdan kurtulabileceğine ve iş konusunda çok büyük başarılar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Sarraf Dükkânı Açmak; Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine alamet eder.

Rüyada Sarrafa Gitmek; Elinde olan imkânları kullanarak sevdiği insanlardan biri ile çok büyük başarılar kazanacağı ve çok mutlu olacağı bir işe giren rüya sahibinin, bu sayede eski dağınık yaşamından kurtulacağına, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına ve huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşarak bu duyguları ailesine de yansıtıp onların da mutlu olmasını sağlayacağına delalet eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR