Rüyada Sargı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Sargı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 20.09.2021 19:40:58

Rüyada Sargı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Sargı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Sargı görmek ne anlama gelir? Rüyada Sargı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Sargı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Sargı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Sargı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Dürülmüş haldeki sargı yolculuğa, dürülmemiş olanı mala, Başa sarılan sargı şerden ırak durmaya yahut nezle olmaya delalet eder. Rüyasında bir yerini sargılı gören kimse, bir sır saklar. Sargı pis ise tatsız, kirli işe bulaşmak olarak yorumlanır.

Rüyada azalarınızdan birinde sargı görmek, etrafinizdaki dost sandığınız kimselerden bazılarının size tuzak kurmaya hazirlandiklarina ve uyanik olmaniz gerekecegine delalet eder.

Rüyada sargı görmek, hastalıklara şifa bulmak, maddi sıkıntılar içinde bulunanlar için aniden ele geçecek paraya geçeceğine yorulur. Rüyada sargı gören kişinin kavgalı olduğu kişiler ile barışacağına, sıkıntılı günleri geriden bırakarak güzel günler yaşanılacağına delalet eder.

Rüyada Sargı Bezi Görmek; Rüyada sargı bezi görmek üzüldüğünüz veya ruhsal olarak sizi sarsılmanıza neden olan bir olayın, kazanın sonrasında korkularınızın zamanla geçeceğinin habercisidir.

Rüyada Sargı Beziyle Yara Sarmak; Bu rüya hayırlara yorulur. Önceden başarısız bir olay karşısında başarı sağlatacağınıza alamet eder. Daha önce girdiğiniz başarı sağlamadığınız bir sınava yeniden girerek başarı sağlayacağınıza ve istediğiniz sonuçları almadığınız bir olayda istenilen sonuçları alacağınıza delalet eder. Sıkıntılardan sonra huzura kavuşacağınıza yorulur.


Rüyada Sargılı El Görmek; Rüyasında sargılı el gören kişinin, barışmak istediği biri olduğuna delalet eder. Kişinin bu barışmak istediğini kişiyle çok kötü ayrıldıklarına fakat barışacaklarına yorumlanır.

Rüyada Kafada Sargı Bezi Görmek; Rüyada kafada sargı bezi gören kişinin, eskiden denemiş olduğu bir iş olduğuna delalet eder. Kişinin bu denediği işte başarısız olduğuna, hatalarını anlayıp tekrardan çalışacağına delalet eder.

Rüyada Sargılı Ayak Görmek; Rüyasında sargılı ayak gören kişinin, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işaret eder. Kişinin mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine de rivayet eder.

Rüyada Sargılı Yüz Görmek; Rüyada sargılı yüz görmek, rüya sahibinin ailesine karşı utanacağı bir iş yapacağına rivayet eder. Kişinin yaptığı bu işten pişman olacağına işaret eder.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR