Rüyada Salya Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Salya Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 21.09.2021 19:15:49

Rüyada Salya görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Salya görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Salya görmek ne anlama gelir? Rüyada Salya görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Salya görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Salya görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Salya görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Çok iyi, yardımsever bir insanla tanışacak dost olacaksınız demektir. Çok iyi, yardımsever bir insanla tanışacak dost olacaksınız demektir.

Salya, tatli dile delalet eder. Ağzında salyası çok oldugunu gören güzel sözlü ve güzel yüzlü olur. Salyasinin kurumus gören kötü sözlü ve nefret edilen bir kisidir. Salyasının aktığını ama, elbisesini kirletmediğini gören, halk arasında bilinen ilimden faydalanır.

Cabir ül Magribi ye göre; salyasinin kanli oldugunu gören ilimle konusur. Salyasi kanla karisik olarak agzindan sizdigini gören haram yer, yalan söyler, sözünü tutmaz.

Rüyada salya görmek, rüyayı gören kişinin, başı sıkıştığı zaman deyim yerindeyse hızır gibi yetişen, ne zaman ihtiyaç duyulsa hemen koşup gelen ve zaman zaman rüya sahibinin akıl hocalığını yapan bir kişi sayesinde çok rahat edeceğine, bu kişinin her zaman her türlü desteği vereceğine, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına ve iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanılması konusunda önayak olacağına tabir edilir.


Rüyada Salya Sümük Görmek; Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlar ve sıkıntılar yüzünden hiç istemediği bazı işlere gireceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Salya Sümük Ağlamak; Rüyayı gören kişinin, hayat içinde çok zor zamanlar geçireceğine, bu yüzden daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına ve kısa süre içinde daha zor durumlar ile savaşmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Salya Akıtmak; Rüya sahibinin, sevdiği kişiler tarafından çok iyi birisi olarak anılacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Sümük Görmek; Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük emek vererek üst mevkilerden birine terfi edeceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlenip bir çocuk sahibi olacağına işaret eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR