Rüyada Şaka (nukte) Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Şaka (nukte) Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 23.09.2021 18:05:41

Rüyada Şaka (nukte) görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Şaka (nukte) görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Şaka (nukte) görmek ne anlama gelir? Rüyada Şaka (nukte) görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Şaka (nukte) görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Saka (nukte) görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Şaka (nukte) görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Bir komedyanın çakarına, nüktesine gülmek, postadan haberler alacagina alamettir. Sakadan hoslanmamak, sosyal evinizi unutmuş oldugunuz için af dilemek zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada bir fikra anlatmaya kalkışıp ta onu anlatamamak, bir süre için kendi işinize ek olarak bir başkasının işini de üstlendiğinize işarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada saka yaptığını görmek, halk tarafindan kendisiyle alay edflmesine işarettir. Rüyada birisiyle şakalaştığını gören insan, bir dostunun kaba bir hareketiyle üzüleceğine işarettir.

Rüyada şaka yapmak, rüya sahibinin etrafındaki insanlar tarafından alaya alınacağı ve bu durumdan dolayı çok üzüntüye kapılacağı anlamına gelir.

Rüyada şaka yaptığını görmek, rüya gören açısından hayırlı değildir. Ailesinden ve çevresindeki insanlardan kötü sözler işitecek, bunalıma girecek ve bir süre toparlanamayacak demektir. Rüyada şakalaşmak ise, rüya görenin bir dostunun kaba bir hareketiyle üzüleceğine işarettir.


Rüyada şakaya gülmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden haberler alacağına alamettir. Alınan bu haberler ile üzülecek ve bir süre dinlenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacak demektir.

Rüyada yapılan şakadan hoşlanmamak, rüya gören kişinin kendisine yapılan şakadan hoşlanmaması, ailenize vakit ayırmadığınızdan dolayı onlardan özür dilemek zorunda kalacağınıza delalet eder. Rüyada şaka yapamamak, bir süre için kendi işinize ek olarak bir başkasının işini de üstlendiğinize işarettir.

Rüyada Nükte Görmek

Rüyada nükteli sözler dinlemek veya söylemek, hayırlı haber alacağına delalet eder. Rüyada bir arkadaşınızın anlattığı fıkra ve yaptığı nüktelerle eğlenip güldüğünüzü görmek, arkanızdan dedikodu yapıldığına ve sizi bir kaç dostunuzun çekiştirdiklerine ve hatta kuyunuzu kazdıklarına işarettir.

Rüyada Nüktedan Görmek

İnsanları güldüren, nükteli söz söylemekte aşırı giden kimseyi görmek, adatıcı hilelere, boş ve anlamsız hazlara, Yerinde ve dozunda nükte yapan kimseyi görmek, hikmet ehli, zeki ve irfanından insanların yararlandığı kimseye dalalet eder.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR