Rüyada Şah Damarı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Şah Damarı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 22:10:41

Rüyada Şah Damarı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Şah Damarı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Şah Damarı görmek ne anlama gelir? Rüyada Şah Damarı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Şah Damarı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Şah Damarı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Şah Damarı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Kişinin hayatına, kendi nefsinin şahit olacağı şeylere, en yakınlarına; Bu damardan kan aktığını görmek vefat etmeye; Şahdamarı ahde ve sıkıntılı bir işe bağlanmaya, idare etmeye yahut düşmanını gizlemeye delalet eder. Şah damarı insanın can ipinin düğümüdür.

Bunun için Rüyada şah damarı görmek, insanın ölüm ve hayatına delâlet eder. "Biz insana şah damarından daha yakınız!" mealindeki âyet işaretince de Allahu Teâlâ'ya yakınlığa delâlet eder. Bazı kere de şah damarı, ortaklar, kardeşler, ana-baba veya karı kocanın namusunu yahut malını muhafaza eden velisine delâlet eder. Rüyada şah damarının iki tarafında bulunan damarlardan kan aktığını görmek, rüya sahibinin ölümüne delâlet eder. Bazı kere de bu damarlar, ahde ve sıkıntılı bir işe bağlanmaya işarettir.

Rüyada şah damarı görmek alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının şah damarını kesmek rüya sahibi için kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada şah damarından yılan sokması gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına alamet etmektedir.


Rüyada şah damarının attığını hissetmek rüyayı gören kişi için kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada şah damarından vurulmak iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına, talihin yüze güleceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şah damarı kesilmesi birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada şah damarından kan akması oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına, beden sağlığının zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada şah damarının patladığını görmek işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada şah damarından bıçaklanmak sermaye elde edeceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER