Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Ne Demek? Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Ne Demek? Rüyada Rüya Tabircisi Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 4.03.2022 22:45:33

Rüyada Rüya Tabircisi görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Rüya Tabircisi görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Rüya Tabircisi görmek ne anlama gelir? Rüyada Rüya Tabircisi görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Rüya Tabircisi görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Rüya Tabircisi görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Rüya Tabircisi görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada, rüya tabircisini görmek, mahzun kimselerin sevinecegine ferahlik icinde olanlarin mahzun olmalarina, kapali bir seyin meydana cikmasini ümit ve arzu eden kimsenin, istek ve arzusunun yerine gelmesine, kaybolmus birisinden haber bekleyen kimse icin de, o kimse tarafindan ona haber getiren bir adamin gelmesine isarettir. bazen de tabirci görmek, rumuzlu seyleri bilmeyi, müskül seyleri cözmeye, gizli seyleri cikarmaya, hikaye ve olay nakledicisine ve dini bilgileri bilen filim bir kimseye isarettir. tabirci, bazen cevresine ögüt veren insana da sim gizlemeyen kimseye isarettir. tabirci, hakim, hukukcu ve doktor gibi halkin iyi veya kötü islerinde müracaat ettikleri kimseye isarettir. bazen tabirci camiye ve kur'an okuyucuya isarettir.

Çünkü tabirci hem müjdeleyici hem de korkutucudur. bazen de tabirci sarrafa, ayar ve tarti ile ugrasan kimseye isarettir. tabirci görmek, bazen de camasirciya, bez aticiya, yün ve kil kirkiciya, Üzüntü, keder ve matem zamanlarinda halki teselli eden bir büyüge isarettir.

Bazen tabirci kitap, risale ve gecmis meliklerin sicillerini okuyan bilirkisiye isarettir. rüyada tabirci oldugunu gören kimse, hakimlige egilse hakim olur. ilim ve kur'an okumayi talep ediyorsa kur'an-i ezberler, yazici olmak istiyorsa, buna nail olur. tip ögrenmek istiyorsa, onu ögrenir. bunlarin hicbirisini istemiyorsa, o kimse sarraf veya kurutemizleyicisi olur. bazen de tabirci hakim tarafindan bir hususun kesfedilmesine memur edilen kesif heyetine isarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR