Rüyada Recep ayı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Recep ayı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 25.09.2021 21:15:07

Rüyada Recep ayı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Recep ayı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Recep ayı görmek ne anlama gelir? Rüyada Recep ayı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Recep ayı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Recep ayı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Recep ayı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Recep ayında görülen rüya, genellikle çıkar. Bu ayda hayır kapıları açıktır. Şer olan her şey hayra dönüşür. Bu ayda hangi rüya olursa olsun, hayırla yorumlanır. Mutlaka hayırlı çıkar.Rüyada Recep ayını görmek, şeref ve üstünlüğe delalet eder. Çünkü Peygamber (SAV) Efendimiz bu ayda Miraca çıkmıştır.

Bir baska rivayete görede: Bu ayda görülen rüya, kuvvetli olur, hayır kapıları açılır veseyler hayırlara dönüşür. Tabirci, Recep ayında görülen rüyayı hayırla tabir etse, aksi çıkmaz. Bir kimse rüyada recep ayını görse, serefe meziyete işaret eder. Zira Resülullah (SAV.), o ayda miraca çıkmıştır.


Rüyada recep ayını görmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, maddi kayıpların olacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada recep ayında oruç tutmak rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine işaret ettiği söylenir.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR