Rüyada Rastık Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Rastık Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 25.09.2021 21:25:03

Rüyada Rastık görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Rastık görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Rastık görmek ne anlama gelir? Rüyada Rastık görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Rastık görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Rastık görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Rastık görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Gözlerine rastık çeken kişi, sevgi yüzünden kederlenir. Rüyanızda kaslarına rastik çeken bir kadin görmek, ev içinde sebepsiz darginliklar dolayisi ile huzurunuzun kaçtiginin ve gerek sizin ve gerek eşinizin biraz daha sabirli ve temkinli olmasi icap ettiğinin, bütün ev halkini rahatsiz ve tedirgin eden bu halin ancak sizlerin anlayışı ile ortadan kalkabileceğinin işaretidir.

Rüyada yüzü rastikli bir kimse görmek keder ve sıkıntıdır. Rastıklarının yüzünü karaladığını ve bunu mendiliyle temizlemeye çalışan bir kimseyi görmek, günahlarından arınmak isteyen bir yakınınız olduğuna ve onun tövbe etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada rastık görmek , ilişkileriniz ve aile bağlarınız nedeni ile yaşayacağınız sıkıntılara delalettir.

Rüyada görülen rastık hoş görünümlü ise  uzun zaman sonra biraraya geleceğiniz varlıklı bir akrabaya ve bu akraba ile iş konuşmaya delalet eder.

Rüyada rastık çeken kimse , aile hayatında sorunlu bir sürece girer , bu sürecin kısa sürmesi ve sıkıntıdan kurtulmak için rastık süren kişinin çaba göstermesinin gerekli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüzü rastıklı kimse görmek , düştüğünüz dardan sizi çıkaracak , yanlış anlaşıldığınız bir mecliste sizin düşüncelerinize tercüman olacak bir kmseye delalettir.

Rüyada rastık temizlemek , rastık silmek , fedakarlık yaparak ailenizin refaha ermesine önderlik edeceğinize , gözden çıkararak yaptığınız bir yardımın karşılığını kısa süre içerisinde geri alacağınıza delalettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR