Rüyada Pasaj Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Pasaj Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 29.09.2021 21:45:20

Rüyada Pasaj görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Pasaj görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Pasaj görmek ne anlama gelir? Rüyada Pasaj görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Pasaj görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Pasaj görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Pasaj görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada bir pasaja girdiginizi görmek, çok yönlü bir ise girerek oldukça büyük bir kar elde edeceğinize işarettir.

Kişinin kısmetinin ayağına gelmesi olarak da tabir edilen rüya, ticaretle uğraşıldığında büyük paralar kazanmaya, kişinin geçmişini silip, yeni bir başlangıç yapmak için her açıdan hazır olacağına da yorumlanır. Aile büyüklerinden kalan çok değerli bir toprak parçasının değerinin daha da artmasıyla beraber, kişinin hayatının bir anda değişeceğine delalettir. İslami olarak pasaj görmek namaza niyetlenmek, düzenli şekilde beş vakit namaz kılmak ve hac yolculuğuna niyetlenmek anlamına gelir.  Kişinin dini açıdan başkalarına faydalı olacak işler yapacağına da yorumlanır.


Rüyada Pasajda Alışveriş Yaptığını Görmek; Pasajdan giysi aldığını gören kimseler küçük sıkıntılar yaşarlar. Yiyecek veya içecek aldığını görenlerin şansları ve bahtları açılır. Rızıklarındaki artış sayesinde aile üyelerinin keyifleri yerine gelir ve kişinin maaşına zam yapılır. Pasajda alışveriş yaptığını ama ne aldığını hatırlamayan kişiler unuttukları bir borçla karşılaşırlar ve ellerinden yüklü miktarda para çıkar. Hasta kimseler için şifa bulmaya alamet olduğu gibi, yaşlı kimseler için hidayete erip, manevi açıdan huzurlu olmaya, nefsine hakim bir hayat sürmeye ve eceli ile vefat etmeye delalet eder.

Rüyada Pasajda Kaybolmak; Çok fazla mala düşkünlük içinde olunduğunu ve kişinin istemsiz olarak çevresindeki kimseleri menfaatine uygun olanlar arasından seçtiğini ifade eder. Sevilen arkadaşlarla bir anlık kızgınlık sonucu çıkacak münakaşalı ortamlara, fiziksel rahatsızlıklara ve özellikle baş ağrısı çekmeye işaret eder. Kişinin şerden uzak durmasına ve günah işlememek için nefsine hakim olması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Pasaj Görmenin Psikolojik Yorumu; Sosyal bir kişiliğe sahip olunduğunu gösterir. Kişinin kendisini kalabalıkta iyi ifade edebildiğini, yalnızlıktan olabildiğince kaçtığını da ifade eder. Pasaj, renkli ve çok heyecanlı, yeniliklere açık, kendini geliştirmeye önem veren kimseleri de tabir eder
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR