Rüyada Parmaklık Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Parmaklık Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 29.09.2021 21:50:19

Rüyada Parmaklık görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Parmaklık görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Parmaklık görmek ne anlama gelir? Rüyada Parmaklık görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Parmaklık görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Parmaklık görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Parmaklık görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Parmaklık görmek , onun kuvvet ve malının artmasına, emniyete dayanmaya, etrafındakilerle iyi geçineceğine işarettir.

Rüyada parmaklık görmek, kuvvet ve malının artacağına işarettir. Parmaklığın arasından geçmek etrafındakilerle iyi geçineceğine yorumlanır. Ciddi sıkıntıdır. Parmaklik görmek, onun kuvvet ve malinin artmasina, emniyete dayanmaya, etrafindakilerle iyi geçinecegine isarettir.

Rüyada parmaklık görmek; kuvvete ve düzene, parmaklığın yüksek,kalın bitişik ve sağlam olması; kanun ve hükümet otoritesinin gücüne, parmaklığın alçak,ince,ayrık ve zayıf olması; orada hükümet otoritesinin ve kanunların yaptırımının zayıflığına, kendisini parmaklık önünde görmeye; mahkemeye çıkacağına, parmaklığın içine konduğunu görmek; yapılan bir suç yüzünden hapse girileceğine, parmaklık üstünden atlarken görmek; kanunsuz bir iş yapılacağına; parmaklıktan çıktığını görmek ise; büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya, eğer gören hapiste ise tahliyesine işaret eder.

Rüyada parmaklık görmek onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine tabir olunur.


Rüyada pencere parmaklığı görüldüğünde çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, yolunda huzurla devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin pencerede demir parmaklık görüldüğünde mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamettir.

Rüyada hapishane parmaklığı görüldüyse maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına delalet eder.

Rüyada balkon parmaklığı görüldüğünde her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada parmaklıktan geçmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR