Rüyada Padişah Mührü Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Padişah Mührü Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 30.09.2021 18:55:06

Rüyada Padişah Mührü görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Padişah Mührü görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Padişah Mührü görmek ne anlama gelir? Rüyada Padişah Mührü görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Padişah Mührü görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Padişah Mührü görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Padişah Mührü görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Zevcesi hamile olan bir kişinin Rüyada padişah mührü görmesi, doğacak çocuğun erkek olmasına alâmettir. Elinde demirden bir padişah mühürü olduğunu görmek, zorluk ve meşakkatten sonra hayra nailiyete delâlet eder.

Devlet reisinin rüyada eline Süleyman (a.s)'ın mührünü aldığını, parmağına onun yüzüğünü taktığını görmesi, şehirler fethetmesine, memleketin genişlemesine ve bütün arzularına kavuşmasına delâlet eder. Nablusî demiştir ki: Altın ve gümüş, Allah Teâlâ'nın mührü ve şeytanın oku ve insanların ona olan ihtiyaç ve mecburiyetidir.

Evine yükler ile taşıdığı artanlar, evine naklonulacak mala delâlet eder. Rüyada Süleyman (a.s)'ın mührüne malik olduğunu görmek, velayete ve halkın taaccüp edeceği derecede sancağının olmasına delâlet eder.

Rüyada elinde bir padişah mühürü olduğunu görmek, korkudan ve şiddetten emin olmaya, devlet hizmetine girmeye, gelecek hayırlı habere ve bekâr için evlenmeye delâlet eder. Rüyada elindeki padişah mühürüyle bir şeyi mühürlediğini görmek, rızka, mala ve menfaata işarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR