Rüyada Obur Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Obur Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 5.10.2021 21:20:04

Rüyada Obur görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Obur görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Obur görmek ne anlama gelir? Rüyada Obur görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Obur görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Obur görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Obur görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Obur olduğunu yahut obur bir kimseyi görmek kötülük ve günah işlemeye, çirkin karşılanan davramışlarda bulunmaya; Hastanın obur birini görmesi afiyet ve esenliğe delalet eder. Rüyada çok yemek yediginizi ye çok yiyen bir kimseyi görmeniz, hayatta çok ihtirasli bir kimse oldugunuza delalet eder.

Obur bir kimseyi görmek, islerinizde aksama olacagina, hafif bir mide hastaligi geçireceginize isarettir. Obur bir kimse ile yemek yediginizi görmek, malinizin israf edildigine tasarrufa bas vurmaniz gerekecegine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düsmek, günah ve kötülük yapmaya isarettir. Hasta bir kimsenin obur kimseyi görmesi, afiyet ve selamete ermesine isarettir.


Rüyada obur olduğunu yahut obur bir kimseyi görmek, kötülük ve günah işlemeye, çirkin karşılanan davranışlarda bulunmaya işarettir. Hastanın obur birini görmesi, afiyet ve esenliğe delalet eder.

Rüyada çok yemek yediğinizi veya çok yiyen bir kimseyi görmeniz, hayatta çok ihtiraslı bir kimse olduğunuza delalet eder. 

Rüyada obur bir kimseyi görmek, işlerinizde aksama olacağına, hafif bir mide hastalığı geçireceğinize işarettir. Obur bir kimse ile yemek yediğinizi görmek, malınızın israf edildiğine, tasarrufa başvurmanız gerektiğinde delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düşmek, bereketli ve sağlıklı bir döneme girdiğinize, kendinize dikkat ederseniz tüm sorunlarınızın biteceğine delalet eder.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR