Rüyada Nil Nehri Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Nil Nehri Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 14.11.2021 19:20:54

Rüyada Nil nehri görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Nil nehri görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Nil nehri görmek ne anlama gelir? Rüyada Nil nehri görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Nil nehri görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Nil nehri görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Nil nehri görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyasinda Nil nehrini görmek, seyahate çıkacağına ve bu Beyanattan kazançlı döneceğine işarettir. Nil nehrinin suyundan içtiğini görmek, hasta ise iyileseceğine, borçlu ise borcundan kurtulacagina, tutuklu ise tahliye edilecegine isarettir.

Bir başka rivayete görede: Rüyada Nil nehrinden su içtiğini gören kimse, içtigi su kadar altın elde eder. Rüyada Nil nehrini gören kimse, devlet ve kuvvete erişir.

Rüyada Nil nehrinden su içtiğini veya suyun çok oldu­ğunu hissettiğini görmek, içtiği su kadar altına sahip olacağına, sadece nehri görmüşse devlet ve kuvvete erişeceğine işaret eder.


Rüyasında Nil nehrini görmek, bir seyahate çıkaca­ğınıza ve bu seyahatten çok kazançlı döneceğini işarettir. Nil nehri gören kimse, nehrin suyundan içtiğini de görse, eğer hasta bir kimse ise, hastalığından kurtulup iyileşece­ğine, rüyayı gören kimse, borçlu bir kimse ise, borcunu ödeyip borçtan kurtulacağına, eğer tutuklu (hapis) olan bir kimse görse, hapisten kurtulacağına işaretle tabir olunur.

Bazı kere de Nil nehrini rüyada görmek, devlet ve kuvvete erişmeye işarettir. Nil'in suyundan içtiğini görmek ise, içti­ği su miktarınca altına kavuşur ve mal elde eder, mutlulu­ğa erer, şeklinde tabir olunur.

Rüyasında Nil nehrini görmek, rüya sahibinin güç ve kuvvete erişeceğine de işâret eder.Yine rüyada Nil ırmağını görmek, halka zarar ve ziyan, rüya sahibine de mal ve ganîmet ve cenk tertip ettiğine işârettir.nbsp;

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER