Rüyada Muta Nikahı Görmek Ne Demek? Rüyada Muta Nikahı Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Muta Nikahı Görmek Ne Demek? Rüyada Muta Nikahı Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 4.03.2022 22:45:33

Rüyada Muta Nikahı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Muta Nikahı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Muta Nikahı görmek ne anlama gelir? Rüyada Muta Nikahı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Muta Nikahı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Muta Nikahı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Muta Nikahı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada yapilan mut'a nikahi rahatliga ve onu yapan kimse icin menfaata isarettir. rüyada yapilan mut'a nikahi: "de ki: (simdilik) öglenin cünkü (nasil olsa) dönüsünüzü hic süphesiz ki, atesedir." mealindeki ayet isaretince, zina veya sartlarina uygun otmayarak yapilan bir alis-veris gibi allah (c.c.)'in azabini gerektiren amellere isarettir.

Bazen mut'a nikahi, kendisi ve maliyla gururlanmaya isarettir. bazen de mut'a nikahi, ortaklik yoluyla fayda temin etmeye isarettir. cünkü mut'a nikahinda kadin erkegin kendisine verdigi belirgin meblagla faydalandigi gibi erkek de kadindan arzusunu gidermekle istifade eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR